27-09-2015, 8:59:28
Siema. Vinox ja z taka propozycja żebyś zrobił jakąś redukcję mapy bo te evo to gowno jakieś postaw pod rpg więcej osób by grało i jakoś przywróc serwer do życia bo jak narazie to grają tylko exity ^^ to z mojej strony na tyle bye.
Mazurski OTS Facebook
