![]() |
|
nowa mapa - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: nowa mapa (/showthread.php?tid=18288) |
nowa mapa - Kiri - 27-09-2015 Siema. Vinox ja z taka propozycja żebyś zrobił jakąś redukcję mapy bo te evo to gowno jakieś postaw pod rpg więcej osób by grało i jakoś przywróc serwer do życia bo jak narazie to grają tylko exity ^^ to z mojej strony na tyle bye. RE: nowa mapa - aloraOTXD - 29-09-2015 Jeśli serio myślisz, że Vinox cokolwiek w tym temacie zrobi to proponuje wziąć rozbieg i w ścianę HE_HE RE: nowa mapa - Toster - 30-09-2015 Pojebać ten serw, teraz to off serwa pomoże. RE: nowa mapa - kalim - 07-10-2015 Jest dobrze tak jak jest mazur 10.70evo jest spoko jakas mi się fajnie gra |