Forum Mazurski OTS
nowa mapa - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: nowa mapa (/showthread.php?tid=18288)



nowa mapa - Kiri - 27-09-2015

Siema. Vinox ja z taka propozycja żebyś zrobił jakąś redukcję mapy bo te evo to gowno jakieś postaw pod rpg więcej osób by grało i jakoś przywróc serwer do życia bo jak narazie to grają tylko exity ^^ to z mojej strony na tyle bye.


RE: nowa mapa - aloraOTXD - 29-09-2015

Jeśli serio myślisz, że Vinox cokolwiek w tym temacie zrobi to proponuje wziąć rozbieg i w ścianę HE_HE


RE: nowa mapa - Toster - 30-09-2015

Pojebać ten serw, teraz to off serwa pomoże.


RE: nowa mapa - kalim - 07-10-2015

Jest dobrze tak jak jest mazur 10.70evo jest spoko jakas mi się fajnie gra