30-06-2017, 10:53:58
(27-06-2017, 13:28:33)Sasha napisał(a):(27-06-2017, 12:21:18)pawlo1998 napisał(a): Ale z tego co napisał mi Sasha to chyba nic z tego nie będzie. Z resztą on już nie ga na mazurku tylko na apo więc nie wiem dlaczego on może komentować takie rzeczy.
Pozdrawiam.
To, że nie gram na Mazurku znaczy, że już nie mogę nic pisać na tym umarłym forum?
#temat
Nie ma nowości, nic się nie dzieje, a ludzie grają, więc nie potrzeba żadnych zmian.
Możesz pisać ale nie z poziomu, żeby oceniać czy mają być zmiany wprowadzone czy też nie. Z takim podejściem na pewno będzie grało dużo ludzi.
Mazurski OTS Facebook

