Forum Mazurski OTS
Rookgaard - zmiany. - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Rookgaard - zmiany. (/showthread.php?tid=19090)



Rookgaard - zmiany. - pawlo1998 - 26-06-2017

Witam.
Chciałbym zaproponować zmiany oraz poprawki na "wyspie nowych". 
1. Buty "softy" odnawiają życie i mane, ale mają niekiedy jest straszne opóźnienie. Nie leczą po 1 sec tylko zdarza się że czasami po 2, 3 sec. Strasznie utrudnia to gre, ponieważ idze szybko paść. (Nie wiem jak wygląda sprawa z rook butami).
2. Zwiększenie dmg z "rook bolta". Niby najlepsza broń na rookgaardzie a bije tyle samo co z bursta. Proponuje zwiększyć dmg z poziomami. Ja mając 1k lvl bije tyle samo co 4k lvl. Moim zdaniem jest to zły balans gry i źle na to się patrzy.
3. Wszystkie bronie "mele" tz: swordy, axe czy cluby są na wyższych lvl bezużyteczne. Nie zadają dmg a co lepsze nawet nie trafiają mobów np: Alex man. Chciałbym zaproponować, żeby takie bronie pełniły większą funkcję niż tylko zarobek. 
Na razie ode mnie to tyle. Jeżeli zgadzacie się / nie zgadzacie się z propozycjami / zmianami piszcie o tym w komentarzach.
Pozdrawiam.


RE: Rookgaard - zmiany. - Sasha - 26-06-2017

1. Dobrze jest, zawsze tak było, nic nie potrzeba zmieniać.
2. Czym większy poziom tym mocniej bijesz. Uwierz, że Rook Bolt, a Burst nie zadaje takiego samego DMG.
3. Zawsze tak było, wypadałoby zmienić siłę broni.


RE: Rookgaard - zmiany. - wisnia742 - 26-06-2017

(26-06-2017, 13:12:29)Sasha napisał(a): 1. Dobrze jest, zawsze tak było, nic nie potrzeba zmieniać.
2. Czym większy poziom tym mocniej bijesz. Uwierz, że Rook Bolt, a Burst nie zadaje takiego samego DMG.
3. Zawsze tak było, wypadałoby zmienić siłę broni.

1. Skoro nie działa poprawnie, to nie jest logicznym by tego nie poprawić
2. Uwierz, że przy obecnym exp stage i braku możliwości osiągnięcia jakiegoś konkretnego lvl, te różnice w DMG są na granicy błędu statystycznego. Nie logicznym jest, aby wzmocnić atak, to trzeba w drugą rękę wsadzić drugą broń jednoręczną, bo inaczej z burst arrow są zadawanie są większe obrażenia dla pojedynczego moba. 
3. Jestem również za tym by bronie miały jakieś chociaż minimalne znaczenie, zanim pozyska się rook bolta.


RE: Rookgaard - zmiany. - pawlo1998 - 26-06-2017

(26-06-2017, 13:12:29)Sasha napisał(a): 1. Dobrze jest, zawsze tak było, nic nie potrzeba zmieniać.
2. Czym większy poziom tym mocniej bijesz. Uwierz, że Rook Bolt, a Burst nie zadaje takiego samego DMG.
3. Zawsze tak było, wypadałoby zmienić siłę broni.
1. Zawsze tak było bo widocznie nikt nie zgłaszał tego czy nikt nie zwracał na to uwagę.
2. Uwierz mi, że tak nie jest. Wejdź do gry i sam porównaj. W końcu od czegoś są Gm'owie.
3. Próbowałem z najlepszym swordem na rooku. Chyba nie ma lepszego sworda od magic longsword. Tak na prawde one są od początku gry bezużyteczne. Wbijamy 30 lvl w 1 min na ratach i odbieramy ze skrzynki bow i bursty gdzie nimi mamy już atakować do zdobycia rook bolta.


RE: Rookgaard - zmiany. - BRAJAN - 26-06-2017

softy zawsze byly gorsze bo masz rook boots od 1,1k lvl i nigdzie ich raczej nie lootniesz / wiec softy to jedynie gorsza alternatywa
nie gadaj pierdoł ze rook bolt ma ten sam dmg co brust bo sie tylko ośmieszasz może odrazu chcialbyc po 2kk z rookbolta bic
a co do 3 zagadnienia "to żeś do**bał do pieca aż zgasło " po co Ci inne bronie skoro jest brust i rook bolt chyba nikt nie jest taki glupi zeby na rooku bic ze sworda po 1 monsterze ....

pozdrawiam serdecznie


RE: Rookgaard - zmiany. - Seven - 26-06-2017

I wy nadal liczycie że tutaj jakieś zmiany będą?


RE: Rookgaard - zmiany. - pawlo1998 - 27-06-2017

(26-06-2017, 19:06:20)BRAJAN napisał(a): softy zawsze byly gorsze bo masz rook boots od 1,1k lvl i nigdzie ich raczej nie lootniesz / wiec softy to jedynie gorsza alternatywa
nie gadaj pierdoł ze rook bolt ma ten sam dmg co brust bo sie tylko ośmieszasz może odrazu chcialbyc po 2kk z rookbolta bic
a co do 3 zagadnienia "to żeś do**bał do pieca aż zgasło "  po co Ci  inne bronie skoro jest brust i rook bolt  chyba nikt nie jest taki glupi zeby na rooku bic ze sworda po 1 monsterze ....

pozdrawiam serdecznie

Chodzi mi o to, że te softy się zamulają i odnawiają mane i hp po kilka sekundach a nie po 1 tak jak to powinno być. Zakład, że z bursta bije prawie tyle samo co z bolta, z różnicą lvl'ową 3k? Ja z kolegą to testuje więc pisze to co widzę. I nie wpieraj mi faz żadnych.To po co są te swordy jak nikt tego nie używa? Są swordy co biją na 2 kratki więc też mogą być mocne. A tak to widzisz. Tylko bursty i ciągle to samo. Mogłoby się troche zmienić.
Pozdrawiam.



RE: Rookgaard - zmiany. - pawlo1998 - 27-06-2017

(26-06-2017, 21:38:15)Seven napisał(a): I wy nadal liczycie że tutaj jakieś zmiany będą?

Zrozum, że chciałbym. Ale z tego co napisał mi Sasha to chyba nic z tego nie będzie. Z resztą on już nie ga na mazurku tylko na apo więc nie wiem dlaczego on może komentować takie rzeczy.
Pozdrawiam.


RE: Rookgaard - zmiany. - Sasha - 27-06-2017

(27-06-2017, 12:21:18)pawlo1998 napisał(a): Ale z tego co napisał mi Sasha to chyba nic z tego nie będzie. Z resztą on już nie ga na mazurku tylko na apo więc nie wiem dlaczego on może komentować takie rzeczy.
Pozdrawiam.


To, że nie gram na Mazurku znaczy, że już nie mogę nic pisać na tym umarłym forum? 


#temat

Nie ma nowości, nic się nie dzieje, a ludzie grają, więc nie potrzeba żadnych zmian. Big Grin


RE: Rookgaard - zmiany. - pawlo1998 - 30-06-2017

(27-06-2017, 13:28:33)Sasha napisał(a):
(27-06-2017, 12:21:18)pawlo1998 napisał(a): Ale z tego co napisał mi Sasha to chyba nic z tego nie będzie. Z resztą on już nie ga na mazurku tylko na apo więc nie wiem dlaczego on może komentować takie rzeczy.
Pozdrawiam.


To, że nie gram na Mazurku znaczy, że już nie mogę nic pisać na tym umarłym forum? 


#temat

Nie ma nowości, nic się nie dzieje, a ludzie grają, więc nie potrzeba żadnych zmian. Big Grin

Możesz pisać ale nie z poziomu, żeby oceniać czy mają być zmiany wprowadzone czy też nie. Z takim podejściem na pewno będzie grało dużo ludzi.