27-06-2017, 12:21:18
(26-06-2017, 21:38:15)Seven napisał(a): I wy nadal liczycie że tutaj jakieś zmiany będą?
Zrozum, że chciałbym. Ale z tego co napisał mi Sasha to chyba nic z tego nie będzie. Z resztą on już nie ga na mazurku tylko na apo więc nie wiem dlaczego on może komentować takie rzeczy.
Pozdrawiam.
Mazurski OTS Facebook
