• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 ... 34 Dalej »

7.6 Choinka + Maraton.

Thread locked 
Thread tools
Serwer 7.6 Choinka + Maraton.
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#1
06-12-2012, 15:12:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2012, 15:06:03 przez Vinox.)
Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie. Razem wspomnicie dawne czasy, popróbujecie Świąteczne frykasy, potem odleci i skryje Go mrok, lecz Ty się nie martw, wróci za rok.

Z okazji mikołajek w city jest choinka która daje małe upominki oraz na wyspie początkującej warunek - to zalogowania w dniu dzisiejszym 3 godziny, lub całkowity czas 24h. Aktualny czas można sprawdzić na stronie http://www.mazurskiots.pl/search.php wpisując swój nick.

Dodatkowo, postanowiliśmy zrobić maraton 15 minutowy Expa, rozpocznie on się od 20:00.

Życzymy Wesołych Świąt oraz zapraszamy pod choinkę i na maraton.
Ekipa Mazurskiego!


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palldino
Legenda
792 Liczba postów:
   
#2
06-12-2012, 15:16:59
okej a kiedy beda wyniki loteri? ;d


Palldino: 1 - 835609 [Sprzedany]
[Obrazek: pmtx.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#3
06-12-2012, 15:26:45
Wszystko fajnie, lecz nikt na Rooku nie dostał prezentu z choinki, więc gz..



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Wyssmi2
Banned
350 Liczba postów:
   
#4
06-12-2012, 15:39:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012, 15:40:03 przez Wyssmi2.)
@Palladino
Wyniki loteri pewnie dziś w nocy będą/jutro rano
@top
j/w rok temu przynajmniej dawało nutki, golden amulety itp. a teraz nie wiem czy ktoś coś dostał innego, oprócz pustego prezentu : O
powinno coś w środku być. ..


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palldino
Legenda
792 Liczba postów:
   
#5
06-12-2012, 15:43:40
(06-12-2012, 15:26:45)Sasha napisał(a): Wszystko fajnie, lecz nikt na Rooku nie dostał prezentu z choinki, więc gz..

wcale ;] jakos ja dostalem rano lady armor wiec nie pisz ze nie daje.


Palldino: 1 - 835609 [Sprzedany]
[Obrazek: pmtx.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rahim?
Średnio Zaawansowany
45 Liczba postów:
   
#6
06-12-2012, 16:24:19
Ehh akurat jak mam bana zawsze są maratony xD


[Obrazek: 59274369333700680553.jpg]
[Obrazek: realmadrytcopyzf9.png]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#7
06-12-2012, 17:24:06
Fajnie fajnie lecz na maratonie mnie nie bedzie szkoda Sad Co do choinki hmm fajny pomysl Smile i dobra opcja z tym ze 3 h trzeba byc online Big Grin


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline RedHot
Nowicjusz
11 Liczba postów:
   
#8
06-12-2012, 18:51:06
daremna imitacja APO z maratonem , ten serwer = DNO . Smile
Szczesliweego milkolaja przed tibia. Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#9
06-12-2012, 19:41:42
(06-12-2012, 16:24:19)Rahim? napisał(a): Ehh akurat jak mam bana zawsze są maratony xD

x2

@RedHot

stul japke pajacu gówno wiesz o tym ots pograłeś 2 dni i powiedziałeś że jest chujowy więc WYPIERDALAJ STĄD


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline RedHot
Nowicjusz
11 Liczba postów:
   
#10
06-12-2012, 19:50:55
(06-12-2012, 19:41:42)Aknaar napisał(a):
(06-12-2012, 16:24:19)Rahim? napisał(a): Ehh akurat jak mam bana zawsze są maratony xD

x2

@RedHot

stul japke pajacu gówno wiesz o tym ots pograłeś 2 dni i powiedziałeś że jest chujowy więc WYPIERDALAJ STĄD

Powiedział niedowartościowany 11 latek którego każdy ciśnie w dupe jak chce ?

Daruj Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varion
Nabijacz postów
376 Liczba postów:
   
#11
06-12-2012, 19:54:46
co jak co ale wierszyk bardzo ladny napisales dobry pomtsl z maratonem ;d


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Roxrite
Zaawansowany
54 Liczba postów:
   
#12
06-12-2012, 20:19:19
spoko maraton choinka i ogolnie tylko lipa ze na roku nie mieli prezentów


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Maraton Expa! Vinox 0 9 Wczoraj, 22:30:45
Ostatni post: Vinox
  Majowy Exp Maraton 2026r! Vinox 0 89 25-05-2026, 22:17:20
Ostatni post: Vinox
  Kwietniowy Maraton EXPA! Vinox 0 171 22-04-2026, 10:32:08
Ostatni post: Vinox
  Update DMQ 2/3 + Maraton skill/exp x2. Vinox 0 183 14-03-2026, 19:08:06
Ostatni post: Vinox
  Maraton Expa x2! Vinox 0 228 19-02-2026, 10:27:05
Ostatni post: Vinox
  Maraton Expa x2 Vinox 0 384 19-11-2025, 15:50:07
Ostatni post: Vinox
  Wrześniowy Maraton expa x2! Vinox 0 623 21-09-2025, 22:18:21
Ostatni post: Vinox
  Sierpniowy Maraton Expa 2025! Vinox 0 759 20-08-2025, 21:46:27
Ostatni post: Vinox
  Maraton Expa! Vinox 0 1 017 21-06-2025, 23:35:39
Ostatni post: Vinox
  Kwietniowy Maraton Expa! Vinox 0 1 045 24-04-2025, 20:14:11
Ostatni post: Vinox



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend