23-12-2012, 14:21:58
(23-12-2012, 13:25:27)Skrillex napisał(a): Mam jeszcze jedno pytanie:
- Czy mogę zbierać punkty na main, a nagrodę na rook ? [zależne od miejsca na main] ?
Jest zalezne ktora postacia zbierasz pkty..
Jesli uzbierasz najwiecej pktow postacia Dark Side, to dostajesz nagrdoy main.. Jesli bedziesz zbierac kontem na rooku dostaniesz nagrody na rook
Mazurski OTS Facebook

