• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 ... 34 Dalej »

Misje Online.

Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Misje Online.
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#1
22-12-2012, 16:56:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2012, 20:03:55 przez Sir Goldi.)
Witam, z ogromną przyjemnością ogłaszam, że na naszym serwerze odbędzie się DRUGI konkurs, tzw "Misje ONLINE"
Do wygrania będą cenne, aczkolwiek nietypowe nagrody, więc zapraszamy do wzięcia udziału !

KONKURS ODBĘDZIE SIĘ 23.12.2012, o godzinie 20.00

ZASADY KONKURSU:
1. Tym razem w konkursie będą pytania, za które otrzymujemy PKT.
2. Za każda poprawną odpowiedz dostajemy 1 pkt.
3. Przygotowaliśmy ponad 20 pytań z różnych kategorii, na pytania odpowiadamy na : !odp (linia będzie wolna)
4. Na pytania będzie można odpowiadać zarówno na Main jak i Rook

NAGRODY:
Main
I Miejsce: 200h Pacc, Halloween Pumpkin, Magic Backpack, BONUS -30% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie), Namelock(Bez mozliwosci Odsprzedania), Magiczny Mis
II Miejsce: 150h Pacc, Cowl, Emerald Bangle, Bonus -20% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie) Black Shield, Fern
III Miejsce: 100h Pacc, Panda Bear, Motyl, Bonus -10% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie) Mission Shield, Valvent Set, Do Wyboru: Death Sword, Magic Bolt, Mistic Wand)

Rookgard
I Miejsce: 200h Pacc, Lady Armor, Rook Bolt, BONUS -30% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie), Namelock(Bez mozliwosci Odsprzedania), Blue Robe
II Miejsce: 150h Pacc, Crystal Arrow, Eagle Shield, Bonus -20% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie), Mistic Turban
III Miejsce: 100h Pacc, 100 Truskawek, Rook Boots, Bonus -10% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie), Bast Skirt, Amulet of Protection

Nagrodzone będą tylko 3 osoby, więc w zależności od postaci która uzyska najwięcej PKT Nagrodę będzie można wybrać na Rook bądź na Main.

Mam nadzieje, że wiele osób weźmie udział w konkursie, i postara sie zdobyć te cenne nagrody !!
ZAPRASZAMY !

Ekipa Mazurskiego OTS


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palldino
Legenda
792 Liczba postów:
   
#2
22-12-2012, 17:00:04
mhm namelock musze to wygrac! Big Grin


@@
pewno wezme udzial xdd


Palldino: 1 - 835609 [Sprzedany]
[Obrazek: pmtx.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#3
22-12-2012, 17:01:40
UU !! Smile zajebiscie ! Ktos wpadl na dobry pomysl , ciekawee czyj Smile + fajne nagrody xD


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Eliver
Banned
36 Liczba postów:
   
#4
22-12-2012, 17:02:10
Kiedy to będzie?;d




Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#5
22-12-2012, 17:02:44
(22-12-2012, 17:02:10)Eliver napisał(a): Kiedy to będzie?;d


Eliver masz napisane Big Grin 23.12 o godzinie 20 Smile


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#6
22-12-2012, 17:02:56
up, bez komentarza.


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Gethrin
Banned
53 Liczba postów:
   
#7
22-12-2012, 17:08:59
(22-12-2012, 17:02:10)Eliver napisał(a): Kiedy to będzie?;d



Pozdrawiam XDDDDDDDD

W końcu cos fajnego Big Grin, ciekawe co z tego bedzie ; ]


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Mr Fresh
Banned
68 Liczba postów:
   
#8
22-12-2012, 17:09:01
Super że jakiś konkurs Big Grin
ale z wiedzy o tibii, mazurskim czy ogólnie ?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#9
22-12-2012, 17:09:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-12-2012, 17:52:26 przez Novi.)
(22-12-2012, 17:09:01)Mr Fresh napisał(a): Super że jakiś konkurs Big Grin
ale z wiedzy o tibii, mazurskim czy ogólnie ?

Rozne pytania.. Big Grin Kurczaki.. wystarczy dobrze przeczytac newsa. Jest napisane rozne kategorie.

@ Edit,
skrillex, linia zawsze otwarta, kto 1 ten lepszy Smile

za kazda odpowiedz 1h pacc Smile ale mysle ze nagrody warte tego Smile


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sorcereq
Nowicjusz
15 Liczba postów:
   
#10
22-12-2012, 17:58:55
Cytat:III Miejsce: 100h Pacc, Panda Bear, Motyl, Bonus -10% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie) Mission Shield, Valveny Set, Do Wyboru: Death Sword, Magic Bolt, Mistic Wand)


literówka Valvent Set powinno być. Co do konkursu. Jak ktos ma domek na tego chara co wygral i chce w nim dobu zrobic to numelock mu domek skasuje Tongue wiec radze uwazac


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#11
22-12-2012, 18:28:23
(22-12-2012, 17:58:55)Sorcereq napisał(a):
Cytat:III Miejsce: 100h Pacc, Panda Bear, Motyl, Bonus -10% na zakup dobudówki (możliwosc odsprzedania 2 osobie) Mission Shield, Valveny Set, Do Wyboru: Death Sword, Magic Bolt, Mistic Wand)


literówka Valvent Set powinno być. Co do konkursu. Jak ktos ma domek na tego chara co wygral i chce w nim dobu zrobic to numelock mu domek skasuje Tongue wiec radze uwazac

No to chyba jest na tyle inteligentny ze jesli bedzie chcial to napisze VInoxowi ze ma domek i Vinox mu pozniej przepisze. Namelock nie jest automatyczny. Vinox pyta czy chce namelocka, jesli chce to dostaje, jesli nie chce namelock przepada Smile)


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Azbest
Emeryt
1 995 Liczba postów:
   
#12
22-12-2012, 20:08:13
Dobry pomysł, ciekawe nagrody. Zapewne wezmę udział ;]


It's clobberin time !
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Axorio
Expert
294 Liczba postów:
   
#13
22-12-2012, 22:22:26
Jutro o 16 mam unbana na axorze XDXD takze wezme udzial, musze wygrac namelocka !


Axorio 0-....(600.ooo lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)


[Obrazek: 2129zxj.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sorcereq
Nowicjusz
15 Liczba postów:
   
#14
22-12-2012, 23:32:10
A ja mam pytanie czy te dobudówki 30% to jak bd można sprzedać. że dostajesz jakiś gleit do tego i normalnie na trade możesz to komuś selnąć czy musisz powiedzieć kto dobu bd miał ze zniżką


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#15
22-12-2012, 23:40:21
(22-12-2012, 23:32:10)Sorcereq napisał(a): A ja mam pytanie czy te dobudówki 30% to jak bd można sprzedać. że dostajesz jakiś gleit do tego i normalnie na trade możesz to komuś selnąć czy musisz powiedzieć kto dobu bd miał ze zniżką

To bedzie jakis item nazwany " House Prize -30% " Smile I normalnie bedzie mozna na trade odsprzedawac.


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varion
Nabijacz postów
376 Liczba postów:
   
#16
23-12-2012, 0:20:53
wreszcie fajny pomysl ze strony ekipy szkoda tylko ze przez konfidenta elivera mam baniszera xd


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Azbest
Emeryt
1 995 Liczba postów:
   
#17
23-12-2012, 2:08:03
Jak np. wygram pacc to mogę dodać na inny nick, czy dostaje go na nick który wygrał?


It's clobberin time !
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sorcereq
Nowicjusz
15 Liczba postów:
   
#18
23-12-2012, 11:45:31
Napewno bd, ze na ten co wygrales. Nigdy nie bylo ze na innego chara mozna bylo. Troche to glupie ale tak vinox wymyslil. Moze na swieta mala zmiana?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sir Goldi
ಠ_ಠ
592 Liczba postów:
   
#19
23-12-2012, 12:34:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2012, 12:34:52 przez Sir Goldi.)
Prawie 1k ng zniżki na zakup arenki po prawej stronie to nawet atrakcyjna nagroda Smile
Jak będę miał czas to wejdę dobrze bynajmniej że nagrody nie są takie jak na loteriach to zachęca do wejśćia na serva ;p


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Wyssmi2
Banned
350 Liczba postów:
   
#20
23-12-2012, 14:05:46
tak mozesz pisze ci przeciez.
'Nagrodzone będą tylko 3 osoby, więc w zależności od postaci która uzyska najwięcej PKT Nagrodę będzie można wybrać na Rook bądź na Main.'


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Online list + panel logowania + 2 nowych mt + nowy potwór! Vinox 11 10 854 30-12-2018, 0:48:10
Ostatni post: 20162017
  Serwer online. Vinox 0 1 716 06-10-2015, 22:35:51
Ostatni post: Vinox
  Poprawka graczy online. Vinox 9 5 022 12-03-2014, 10:42:05
Ostatni post: -HeyTer-
  Misje Online - Wyniki. Vinox 7 4 558 24-12-2012, 1:00:28
Ostatni post: Varion
  Czas Online. Vinox 22 11 446 20-06-2012, 22:49:17
Ostatni post: Novi



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend