• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 25 26 27 28 29 ... 34 Dalej »

Czas Online.

Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Czas Online.
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#1
11-06-2012, 16:06:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2012, 1:45:36 przez Vinox.)
Witam,

W dniu dzisiejszym dodaliśmy nową opcję - jeżeli można to tak nazwać, "Czas Online" każdy gracz jest zapisywany pod względem pobytego czasu na serwerze.
Dodatkowo w każdym profilu gracza (wyszukiwarka) są uwieszone informacje łączny czas online oraz ostatnie 24h.
Oczywiście licznik 24h jest kasowany o 23:59:59 xD.

Dodatkowo kilka dni temu dodaliśmy nowy exp: Black Man który znajduje się u NPC: Noia (bombo camp) wymagany lvl na exp 180 k, a areny prywatne już od 160.

update 14.06.12

- dodana komenda !task

update 18.06.12
- dodane 2 nowe publiczne areny w city.


Ekipa Mazurskiego!


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline by XaniQ
Guru!
487 Liczba postów:
   
#2
11-06-2012, 17:04:58
Fajna opcja tylko trochę lipa z tym że Calkowity czas: Dni: 0 Godzin: 00 Minut: 00
Pokazuje dopiero od dziś a nie całość od utworzenia postaci ...



http://qziomq.mybrute.com Big Grin
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#3
11-06-2012, 17:15:29
Niestety nie wszystkich kont znam datę założenia. Poprawiłem trochę.


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rainer
Guru!
424 Liczba postów:
   
#4
11-06-2012, 18:07:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2012, 20:21:00 przez Rainer.)
czyzby byla topka ;> ^^ zobacyzmy kto bedzie ;d jak juz midi i jarek nie graja tak ;d
co leci z tych black man ;> ^^


[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Danysus
Banned
346 Liczba postów:
   
#5
11-06-2012, 21:22:23
Moja propozycja i paru innych użytkowników wreście została dodana Smile. Teraz można zobaczyć kto "nołlajfi" ale obecnie po 6h to nie wiele w top 1.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#6
11-06-2012, 22:26:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2012, 22:48:23 przez Vinox.)
Danysus mało grasz tu więc nie masz pojęcia, że propozycję muszą zostać poparte przynajmniej ~80% no i mieć ona kilkanaście tygodni istnienia.


topic

Zobaczymy jutro wielki dzień wielkie liczenie Smile no liferów xd


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Salerno
Guru!
451 Liczba postów:
   
#7
11-06-2012, 23:11:58
Mwhaha ciekaw jestem kto będzie tym top 1.

Topic.

Dobra opcja szkoda ze nie było wcześniej jej kiedy grało po 120 osób plus i każdy maniaczył ile się dało.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rainer
Guru!
424 Liczba postów:
   
#8
12-06-2012, 0:13:23
niech zgadne Rainer ;> haahahaahhaahahaaaahah


[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#9
12-06-2012, 12:56:35
To nie wstyd być 1, to zaszczyt Smile


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Azbest
Emeryt
1 995 Liczba postów:
   
#10
12-06-2012, 15:08:55
Szkoda, że nie gram bo lekko top 1 ;( wróci 27 letni no life - Schinoox to padnie 15h+ lekko ;x


Spoko updejt Big Grin


It's clobberin time !
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Waco
Banned
157 Liczba postów:
   
#11
12-06-2012, 15:19:16
@up . Szkoda ze nie masz chara. haushasha :<
Updejt moim zdaniem bez sensu, po co wam to? by sie chwalic ile jestes czasu na serwie? pokazać jakim jesteś no life? zmarnowany czas


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rainer
Guru!
424 Liczba postów:
   
#12
12-06-2012, 15:33:09
Azbest nie boj sie nie wpadnie a chwialic sie nie ma czym ;d ale kazdy to chcial to zostalo zrobione i w czym problem ;d


[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Takanori~
Zaawansowany
73 Liczba postów:
   
#13
12-06-2012, 17:27:38
Super, teraz zjeby będą po no life jechać.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rainer
Guru!
424 Liczba postów:
   
#14
12-06-2012, 17:31:50
a niech jada jestem niby w "Top1" i mam to w dupie niech se jada ;d


[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Szakal
Expert
278 Liczba postów:
     
#15
15-06-2012, 12:18:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2012, 12:19:15 przez Szakal.)
Ta opcja z czasem jest dobra.
Myślę że przydałoby się komenda w tibi w stylu !czas, żeby nie patrzeć na stronce.



Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline by XaniQ
Guru!
487 Liczba postów:
   
#16
16-06-2012, 18:22:09
dobra ta opcja !task , czasem się zapomni co się wybrało do zabicia a teraz można łatwo sprawdzić Wink



http://qziomq.mybrute.com Big Grin
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline eM PeG
Banned
387 Liczba postów:
     
#17
18-06-2012, 8:30:26
Ale jakie areny? Te do expienia czy do pvp?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rookus
Gaduła
167 Liczba postów:
   
#18
18-06-2012, 12:46:59
więc tak po co Wyrony 2x ? skoro jedna osoba na nich expi,
2 sprawa nie ma BArionow, i Elarów, Owszem bariony są ale tylko raz , elarów wgl nie ma.
Popraw to Tongue


[Obrazek: charmiliandead1rj3.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Pyskacz
Średnio Zaawansowany
27 Liczba postów:
   
#19
18-06-2012, 15:13:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2012, 15:14:32 przez Pyskacz.)
Fajnie, przyda się dla "no life" osób, np. Rainer.
Co do !task trochę zbędne, skoro można iść na potwora i sprawdzić, ale jak już to jest możesz zmienić kolor na czerwony, będzie bardziej czytelnie.

//

Pomyśl o mojej propozycji co na RRV napisałem do ACC, bo mam już kolejną w głowie. Big Grin


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vizierox
Expert
221 Liczba postów:
   
#20
19-06-2012, 7:50:16
Dobry pomysl z arenami i wreszcie fajne i potrzebne potwory dodane Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Online list + panel logowania + 2 nowych mt + nowy potwór! Vinox 11 10 854 30-12-2018, 0:48:10
Ostatni post: 20162017
  Serwer online. Vinox 0 1 716 06-10-2015, 22:35:51
Ostatni post: Vinox
  Poprawka graczy online. Vinox 9 5 022 12-03-2014, 10:42:05
Ostatni post: -HeyTer-
  Misje Online - Wyniki. Vinox 7 4 559 24-12-2012, 1:00:28
Ostatni post: Varion
  Misje Online. Vinox 20 12 226 23-12-2012, 14:21:58
Ostatni post: Novi



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend