09-11-2012, 14:00:09
[quote='Axorio' pid='99444' dateline='1352403503']
Mogles zostawic Rolusia ;[ teraz przez ciebie chlopak sie zalamie i nie bedzie gral na mazurku XDDDDDDDD
Kolego wybierz się do szkoły, bo nawet czytanie ze zrozumieniem to dla Ciebie problem :C.
#top.
To było pewne, że Olga i Ek Dassi - czyt. Rolus zostaną xd.
Sasha w końcu ucieszy się i nie będzie płakał, że na rooku nic nie ma
.
Mogles zostawic Rolusia ;[ teraz przez ciebie chlopak sie zalamie i nie bedzie gral na mazurku XDDDDDDDD
Kolego wybierz się do szkoły, bo nawet czytanie ze zrozumieniem to dla Ciebie problem :C.
#top.
To było pewne, że Olga i Ek Dassi - czyt. Rolus zostaną xd.
Sasha w końcu ucieszy się i nie będzie płakał, że na rooku nic nie ma
.
Mazurski OTS Facebook


Niestety nie mogę teraz poświęcać za wiele czasu na grę
![[Obrazek: k9gadt.gif]](http://i56.tinypic.com/k9gadt.gif)
