26-04-2016, 21:03:47
(26-04-2016, 20:59:23)Old Atnoox napisał(a): w ramach update proponuje włączyć 7.6 bo to co sie tu odpierdala to jakaś patologia. Bez słowa zamkneliscie 7.6 i wlaczyliscie 10+. Nie no! ZAJEBIŚCIE! Napisałbym gdzieś co o tym myśle, ale takiego działu nie ma, a w dziale skargi gracze tego nie widząPozdro
Vinox nawet slowem nie raczyl odpisac jak 2 czy 3 graczy sie go na tym 10.77 o to pytalo.
A te pajace co tam graja z 7.6 szkoda na was slow, zamiast zaprotestowac i tam nie grac to siedzicie i napierdalacie, a potem bedzie placz bo 7.6 nie bedzie.
Mazurski OTS Facebook

Pozdro