26-04-2016, 20:59:23
w ramach update proponuje włączyć 7.6 bo to co sie tu odpierdala to jakaś patologia. Bez słowa zamkneliscie 7.6 i wlaczyliscie 10+. Nie no! ZAJEBIŚCIE! Napisałbym gdzieś co o tym myśle, ale takiego działu nie ma, a w dziale skargi gracze tego nie widzą
Pozdro
Pozdro
Mazurski OTS Facebook
