14-04-2016, 21:19:08
(13-04-2016, 12:19:59)Sir Goldi napisał(a):(12-04-2016, 22:57:57)Фрешоль napisał(a): a wy znowu o % xD
zrobmy nowy quest czy co innego, dla odmiany zamiast %atk %obr damy %spida i dzieci beda sie cieszyly
zacznijcie wymagac czegos wiecej bo gowno dostaniecie to co bylo tylko edytowane
Cieżko raczej zrobić jakiś ciekawy quest na tym ots który by nie dodawał % do loota, magii, obrony, many, expa,
No bo co innego można zrobić?
Na cokolwiek innego. MCP, jakieś itemy questowe, rare, teleport rune, klucz do pomieszczenia rozpoczynającego inny quest.
Trzeba trochę kreatywności a nie tylko na odpierdol zmienianie id oddawanych rzeczy i nazw npc.
Mazurski OTS Facebook
