12-04-2016, 20:43:41
Po co usuwać reborny? byłaby to powtórka z rozrywki. Reborn to bardzo fajny dodatek, tylko odpowiednio pod niego robić! I generalnie te Daily - dodać nagrody od Alana(bez mbp), PLUS! 5% speeda, który łączyłby dotychczasowego NP! (5-10, 25-30 max.) i upgrade itemów, tez spoko sprawa.
Mazurski OTS Facebook
