12-04-2016, 18:38:55
1.Nie rozumiem dlaczego chcecie teraz zmniejszać expa, exp powinien zostac taki był na początku jeśli ma byc fair. O expie się myśli zanim się odpali ots.
2. Chyba nie po to zostało wprowadzone tak jak jest teraz, żeby wrócić to tego jak było wcześniej.
3. wedlug mnie fajną opcją by było wprowadzenie np +5% do maksymalnego speeda za kazdy tydzien daily taskow.
2. Chyba nie po to zostało wprowadzone tak jak jest teraz, żeby wrócić to tego jak było wcześniej.
3. wedlug mnie fajną opcją by było wprowadzenie np +5% do maksymalnego speeda za kazdy tydzien daily taskow.
Mazurski OTS Facebook
