12-04-2016, 15:19:05
(12-04-2016, 13:24:15)Anarki napisał(a): Czy Was naprawde az tak mocno po**********? (Nie moglem sie powstrzymac, sorki za slownictwo).
Chcecie teraz zmniejszac exp, gdy masa ludzi wbilo reborny oraz 600k+ lvl?
Trzeba bylo na samym poczatku cos takiego ustawic a nie zmniejszac exp po takim dlugim czasie.
Moim zdaniem, zmniejszenie expa to bedzie GWOZDZ DO TRUMNY.
Dziekuje, dobranoc.
GWÓŹDŹ DO TRUMNY, ZAMIAST WBIĆ 600k W 3 DNI WBIJESZ W 4 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Mazurski OTS Facebook
