tez jestem za tym by expa nie zmieniac, bo bedzie placz, a ja sam bede jedna z osob, ktorym to bedzie przeszkadzac.
@Kinga , chodzilo o zmiane EXPA GOLEMOW, tj. zwiekszenie go, na taki jaki byl wczesniej, bo oplacalo sie na nich expic, a nie obnizenie medus mage, bo tak Cie zrozumialem, bo na medusach akurat oplacalo sie expic, z tym, ze od wyzszych lvli niz golemy -.-
@Vinox 600k w 2 dni? chyba ciaglego 48 godzinnego bocenia....
@Kinga , chodzilo o zmiane EXPA GOLEMOW, tj. zwiekszenie go, na taki jaki byl wczesniej, bo oplacalo sie na nich expic, a nie obnizenie medus mage, bo tak Cie zrozumialem, bo na medusach akurat oplacalo sie expic, z tym, ze od wyzszych lvli niz golemy -.-
@Vinox 600k w 2 dni? chyba ciaglego 48 godzinnego bocenia....
Mazurski OTS Facebook
