11-04-2016, 21:42:45
o kurde co tu sie odjebalo xD
Na dniach obczaje te zmiany pewnie.
co do tych 3
exp powinien byc od poczatku inny bo byl za szybki teraz to juz po fakcie.
Divers zostawic przynajmniej czyms sie rozni po za %% od m bolta itp.
3 mialo byc juz dawno nagrody z alana mysle spoko bez mbp jak wyzej i tak jego cena jest smieszna a czemu ? sam jak wbilem reborna srednia do 600k lvl z taskow to prawie 7mbp wiec ktos poszalals z %.
Na dniach obczaje te zmiany pewnie.
co do tych 3
exp powinien byc od poczatku inny bo byl za szybki teraz to juz po fakcie.
Divers zostawic przynajmniej czyms sie rozni po za %% od m bolta itp.
3 mialo byc juz dawno nagrody z alana mysle spoko bez mbp jak wyzej i tak jego cena jest smieszna a czemu ? sam jak wbilem reborna srednia do 600k lvl z taskow to prawie 7mbp wiec ktos poszalals z %.
Mazurski OTS Facebook
