Wow, jakaś część moich propozycji przeszła!
Nie zmieniać expa, bo to pogorszy stan serwera, diverse nie zmieniać, niech to będzie jakaś nowość, a daily niech daje to co alan(bez mbp), plus jakieś małe rary.
Pozdrawiam!
Nie zmieniać expa, bo to pogorszy stan serwera, diverse nie zmieniać, niech to będzie jakaś nowość, a daily niech daje to co alan(bez mbp), plus jakieś małe rary.
Pozdrawiam!
Mazurski OTS Facebook
