• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 ... 34 Dalej »

Update - ROOK (zapowiedź)!

Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Update - ROOK (zapowiedź)!
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#1
08-11-2012, 19:49:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012, 22:34:05 przez Averxes.)
Witamy,

już na początku przyszłego tygodnia możemy spodziewać się nowego przedmiotu na rooku, który na pewno polepszy i zachęci grę, będzie on dostępny od 5000 poziomu stworzyliśmy, a bardziej (Luno Thay Rookslayer, ja tylko poprawiłem i dopisałem kilka misji) kilkanaście NOWYCH, a zarazem ciekawych misji na które nie jeden gracz poświeci trochę czasu.

Dodatkowo na wyspie dla początkujących wraz z nowym przedmiotem pojawi się kilka nowych terenów które będą dostępne tylko w momencie wykonania poszczególnych zadań niekoniecznie akurat nowego qestu (tutaj szykujemy niespodziankę).

Więcej informacji co do wyspy początkującej pojawi się na początku przyszłego tygodnia.
Z góry przepraszamy, że tak długo to trwało miejmy nadzieję, że wasze czekanie się opłaci.

Korzystając z okazji chciałbym poinformować że niestety, albo stety do ekipy przechodzą:
- Olga
- Rolus

Osoby które nie przeszły 7-dniowego testu mogą uzyskać informację oraz powód na e-mail: mazurskiTeam@wp.pl

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na serwerze oraz forum!
Ekipa Mazurskiego!


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#2
08-11-2012, 20:00:35
No widzę że rookstayerzy będą mieli co robić, ciekawe komu przypadnie 1 zaszczytne miejsce skończenia questu.

@co do tutorów

mam nadzieję że dobrze się będziecie sprawowali i życzę powodzenia Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#3
08-11-2012, 20:14:25
Vinox, w końcu po tak długim czasie wprowadzisz coś dla Rooka, co urozmaici grę!
W końcu, może już gra na Rooku nie będzie, aż taka monotonna. Szczerze, to jestem ciekaw co takiego wprowadzisz w życie, co zachęci do gry na Rooku.

Jeżeli coś przemyślanego, co na pewno urozmaici grę w 100%, to pogram sobie, oraz stracę swój cenny czas na ogarnięcie całej Aktualizacji.

Vinox, mam nadzieje, że nie poszedłeś na łatwiznę ''jak to się mówi'', oraz na prawdę sporo pracy włożyłeś w Upa na Rooku. Jak na tyle czekania myślę, że to nie ostatni Update na kilka miechów, a zrobisz coś nowego niedługo (za kilka tygodni).

Co do tutorów, dziś pisałem an Game-Chat z Rolus'em. Bardzo w porządku gość - myślę, że słuszna decyzja. Co do ''Olgi'', nie znam go/jej, ale myślę, że dobrze spełni rolę jako ktoś z Administracji.

Vinox, polać tobie za tę Aktualizację na tym Rooku, który umarł Big Grin



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Danysus
Banned
346 Liczba postów:
   
#4
08-11-2012, 20:19:18
No to, że Olga i Rolus zostaną to raczej było jasne. Chociaż Olga trochę dziwnie się czasem zachowuje na GC ale mniejsza z tym - wybór Vinox'a. Big Grin


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rusher
Banned
52 Liczba postów:
     
#5
08-11-2012, 20:38:59
No zapowiedź prezentuje się nieźle jak na razie, zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce.
Jeżeli chodzi o wybór tutorów to myślę, że Tylko Roluś powinien przejść, bo Olga czasem się dziwnie zachowuje, a mało uczestniczy na GC - bo ogólnie nie za często loguje.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#6
08-11-2012, 20:45:59
Mam nadzieje ze dosc trudne i ciezkie do zdobycia przedmioty Dodalem ja oraz Vinox od siebie. Mam nadzieje ze zaciekawia was misje i ze beda na tyle trudne.

Co do Ekipy bardzo dobry wybór!


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chemik
Banned
102 Liczba postów:
     
#7
08-11-2012, 21:22:08
Mam nadzieję, że questy jak i nowa ekipa wypali.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Axorio
Expert
294 Liczba postów:
   
#8
08-11-2012, 21:38:23
Mogles zostawic Rolusia ;[ teraz przez ciebie chlopak sie zalamie i nie bedzie gral na mazurku XDDDDDDDD

@t
I tak nie gram na rooku.


Axorio 0-....(600.ooo lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)


[Obrazek: 2129zxj.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varial
Emeryt
1 129 Liczba postów:
   
#9
08-11-2012, 21:40:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012, 22:44:18 przez Varial.)
@up
Przecież Rolus zostaje w ekipie XD

#top
Bardzo fajnie, że wkońcu dzieje się coś na rooku, może zrobie sobie te questy.

@Chemik
Co z tego, że nie gram ? Jak będę chcial to sobie zrobie, co Cie to interesuje.


[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Legend
Zaawansowany
60 Liczba postów:
   
#10
08-11-2012, 21:46:41
Witam. Z tej strony Olga.

Chciałbym wytłumaczyć moją rzadszą obecność ostatnimi czasami na serwerze. A więc: jest ona spowodowana problemami zdrowotnymi. I to dość poważnymi. Myślę, że to już nie jest wasza sprawa. Gdy tylko mój stan zdrowotny się polepszy lub bd mniej czasu spędzał w szpitalu, na badaniach itd. to bd się częściej pojawiał.

Pytanie do wszystkich "zainteresowanych": Czy wystarcza wam taka odpowiedź??

@Co do tematu wyboru:
Dziękuję za danie mi szansySmile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chemik
Banned
102 Liczba postów:
     
#11
08-11-2012, 21:47:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2012, 21:47:44 przez Chemik.)
Cytat:NIE GRAM

Skoro nie grasz to po co zrobisz?

#Axorio

(08-11-2012, 19:49:55)Vinox napisał(a): Korzystając z okazji chciałbym poinformować że niestety, albo stety do ekipy przechodzą:
- Olga
- Rolus

Rolus w Ekipie Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline rami90
Nabijacz postów
308 Liczba postów:
     
#12
08-11-2012, 22:12:13
Co do up'a ciesze sie bardzo, napewno sie z nim zmierze.
CO do wyboru, oba popieram w 100%.


Kalarep 0-250k i zrookowany.?
kalarep Rook 0- ?
Kalarep Wjezdza 0-90k i rosnie


[b]"Robię to co kocham,to nikomu nie szkodzi
Robię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodzi
Robię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodzi
Chcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi"/b]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Tr4X
Zaawansowany
73 Liczba postów:
   
#13
08-11-2012, 22:24:12
Dodajcie coś na tym rooku aby Sasha nie płakał XD

Czekamy na main!


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Jaguar
Nowicjusz
20 Liczba postów:
   
#14
08-11-2012, 22:33:48
Moglibyście obniżyć te wymogi na rajd do np. 4mlvl też od razu.
Co do update to w końcu coś się dzieje....


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Averxes
Nabijacz postów
385 Liczba postów:
     
#15
08-11-2012, 22:37:20
Gratuluję Olga
Gratuluję Rolus Wink
Zobaczymy jak drogo będzie kosztował ten quest.


10 przykazań moderatora:

1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność. forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
10. Szanuj moderatora swego - możesz mieć gorszego. [zakaz edycji sygnatury.]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Avlard
Zaawansowany
70 Liczba postów:
   
#16
09-11-2012, 0:16:48
No w końcu ! Big Grin Rook ;/ szkoda ze chara oddalem.
Gratuluje legendziakowi i rolexowi Smile)


Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca.
Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub
za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc,
ale ona jest spryt­niej­sza –
wie, jak przeżyć.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline ElderSio
Gaduła
169 Liczba postów:
   
#17
09-11-2012, 7:51:23
GRATULACJE
widze że Vinox zaczoł zajmowac sie także rook'iem ;d gz


Elder Sio 1- 602530 SELL
Aiven 438000- 501001 Hacked&Delete
Magik 1-438700 SELL

Mysticus - 1 - ...
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palldino
Legenda
792 Liczba postów:
   
#18
09-11-2012, 8:50:38
no no gz dla Zenka i Olgi ;d

@
ciekawe co to za itensy beda Big Grin

@up
zaczął jak juz ;p


Palldino: 1 - 835609 [Sprzedany]
[Obrazek: pmtx.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chester
No life!
594 Liczba postów:
   
#19
09-11-2012, 9:04:36
no no niech tylko angina przejdzie i lece robic questa ;p
co do wyboru mt obstawialem tak od 1 dnia. brawo panowie ;*


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Szakal
Expert
278 Liczba postów:
     
#20
09-11-2012, 13:27:32
O widzę że coś będzie się działo na rook.Wink

Gratulacje dla osób, które dostały się do ekipy jako MT.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  📢 Update – Daily Event Vinox 0 83 04-06-2026, 13:31:54
Ostatni post: Vinox
  Update 8/05/2026r. Vinox 0 849 08-05-2026, 13:01:40
Ostatni post: Vinox
  Update DMQ 2/3 + Maraton skill/exp x2. Vinox 0 183 14-03-2026, 19:08:06
Ostatni post: Vinox
  Update Quest - Depozyt! Vinox 0 303 26-01-2026, 22:14:00
Ostatni post: Vinox
  Update - Hell Amulet x 220! Vinox 0 507 23-10-2025, 20:52:32
Ostatni post: Vinox
  UPDATE - Ulepsz broń. Vinox 0 1 009 30-06-2025, 23:26:24
Ostatni post: Vinox
  Wielkanoc + Update Candle 2025! Vinox 0 1 246 16-04-2025, 21:06:07
Ostatni post: Vinox
  Update - Fanfare of power | Styczniowy Maraton! Vinox 0 1 933 21-01-2025, 12:24:03
Ostatni post: Vinox
  Update 06/02/2024r Vinox 2 3 405 08-12-2024, 8:31:06
Ostatni post: Adelecip
  Update 1kk + Telesprzedaż. Vinox 1 2 840 08-12-2024, 7:10:33
Ostatni post: Adelecip



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend