Witam, dziś przedstawiam stronkę serwera OTS'a która na dniach mam nadzieję wprowadzimy o to jej wygląd
![[Obrazek: stronka.jpg]](http://img535.imageshack.us/img535/2645/stronka.jpg)
Także przedstawiam wam nowy system zabezpieczający anty spam. Jak to działa? Bardzo prosto x4 szybkie wysłanie wiadomości spowoduje zablokowane na 30 sekund. Życzymy miłej gry.
![[Obrazek: stronka.jpg]](http://img535.imageshack.us/img535/2645/stronka.jpg)
Także przedstawiam wam nowy system zabezpieczający anty spam. Jak to działa? Bardzo prosto x4 szybkie wysłanie wiadomości spowoduje zablokowane na 30 sekund. Życzymy miłej gry.
Mazurski OTS Facebook


![[Obrazek: 2uot9b7.gif]](http://i30.tinypic.com/2uot9b7.gif)

![[Obrazek: 2r78oyf.png]](http://i54.tinypic.com/2r78oyf.png)
![[Obrazek: a26w3o.jpg]](http://i48.tinypic.com/a26w3o.jpg)

nie ucina rozmów jak poprzednie i co najważniejsze bez crashow.