Forum Mazurski OTS
Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! (/showthread.php?tid=6995)



Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Vinox - 25-02-2010

Witam, dziś przedstawiam stronkę serwera OTS'a która na dniach mam nadzieję wprowadzimy o to jej wygląd


[Obrazek: stronka.jpg]

Także przedstawiam wam nowy system zabezpieczający anty spam. Jak to działa? Bardzo prosto x4 szybkie wysłanie wiadomości spowoduje zablokowane na 30 sekund. Życzymy miłej gry.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - #Hunted - 25-02-2010

Stronka jednym słowem prezentuję się zajebiście, oby tak dalej.
Pozdrawiam.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Sir Goldi - 25-02-2010

Stronka prezentuje się super ale nie przesadzasz Vinox z tym antyspamem. Proponuje 6 szybkich wysłanych wiadomości i dopiero zablokowanie ich wysyłania na 30 sekund.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - ManiQ - 25-02-2010

10000000000% lepsza niż to co teraz...


@down
dokładnie.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Przemix - 25-02-2010

Może być. Ale te screeny co się wyświetlają na górze ACC, zamieniłbym na takie z Mazurka.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Vinox - 25-02-2010

up, od stronki jest Drivex. Ja tu jestem od Muted.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Black - 26-02-2010

git stronka ; )
może być ; p
_____________________________________
[Obrazek: 0018285976.jpg]


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Sosik Gse. - 26-02-2010

Strona fajna.
Ale z muted to ... 30 sekund, dla mnie za dużo.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Rolus - 26-02-2010

(25-02-2010, 22:35:08)Przemix napisał(a): Może być. Ale te screeny co się wyświetlają na górze ACC, zamieniłbym na takie z Mazurka.

To samo co Przemek i jeszcze bym usunął ten napis "Bohater"

Pozdro.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Hardcore - 26-02-2010

Super stronka vixon oby tak dalej :p


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Drivex - 26-02-2010

Te screeny wziąłem z google images po wpisaniu hasła "Tibia", oczywiście będą z Mazurka jak tylko ktoś mi takowe dostarczy Tongue
Co do napisu, również może być dowolny, tylko chciałem odzwierciedlić atmosferę RPG napisami typu "Bohater; Przygoda; Wojna" itp.

Możecie również w tym temacie pisać, co byście dodali ew. zmienili lub też usuneli.

Pozdrawiam, dvx

@EDIT

Co do sloganu
"Najlepszy polski OTS 7.6" - Jeżeli chodzi o OTSy 7.6, z expem takim lub podobnym, wiadomo że Mazurski wychyla się dosyć na przód.


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - elo! - 26-02-2010

z tym napisem "najlepszy polski ots" to lekko przesadziłeś ; D ten ots ani nie ma największej ilości graczy online, ani najlepszej mapy, ani najlepszego oskryptowania, więc nie widzę powodu oceniać go jako 'najlepszy' ; D


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Vatinex - 26-02-2010

A czy będzie trzeba zmieniać hasła czy coś tam czy nigdy?


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Kaziomazio - 26-02-2010

Dobry pomysł ;p ale popieram to z tymi 6 szybkimi wiadomościami


RE: Prezentacja strony + Zabezpieczenie! - Vinox - 26-02-2010

Up zaawansowany Muted System jeżeli mam Ci z tej strony odpowiedzieć Big Grin nie ucina rozmów jak poprzednie i co najważniejsze bez crashow.