06-01-2020, 2:06:52
Jestem jak najbardziej na tak. Obecnie jestem w trakcie wykonywania tego questa i stwierdzam ze 1% wiecej niz mazurki jest troszke za malo jak na taki czasochlonny i kosztowny quest.
Pozdrawiam Aerox
Pozdrawiam Aerox
Mazurski OTS Facebook
