04-01-2016, 21:12:56
Dzisiaj wykupiłem aktywacje traper boots, myślę jednak że teraz gdy zord jest od 400k cena jest trochę za duża. Do aktywacji potrzeba zordian seta, mbp oraz 25 sztabek i w tym momencie potrzebuje kolejne 3xMBP, jedno do DMG 3, drugie do zorda, a trzecie żeby mieć na sobie. Myślę, że cena aktywacji jest za duża i proponuje żeby wprowadzić coś innego.
Mazurski OTS Facebook


Zeby latwo nie bylo...
![[Obrazek: nhEyXC9.png]](http://i.imgur.com/nhEyXC9.png)