Pół roku temu było dobrze ale w przeciągu 2 tygodni z 100 online spadło do 40 i później do 20 i zrobiłem restart. I cały ten okres trwał miesiąc. A wypowiedz graczy była jedna - "nic nie robisz to nie gram" chociaż newsy mówią co innego.
Serwerem zajmuję się już od dziś i zapraszam do wspólnej gry.
Serwerem zajmuję się już od dziś i zapraszam do wspólnej gry.
Mazurski OTS Facebook
