17-08-2016, 19:12:20
Jak coś się jeszcze będzie trzymało to może wrócę . Na razie nie mam motywacji bo nie posiadam żadnego konta z pacc"em wszystkie sprzedane na aukcjach
/Pozdrawiam Najcik
/Pozdrawiam Najcik
| Ankieta: Chcesz pograć jak pół roku temu? |
|||
| Tak | 4 | 57.14% | |
| Nie | 3 | 42.86% | |
| Razem | 7 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
Przyszłość serwera.
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Przyszłość serwera. - przez Dvilla - 16-08-2016, 22:01:31
RE: Przyszłość serwera. - przez Lewy - 16-08-2016, 23:36:02
RE: Przyszłość serwera. - przez Aerox - 17-08-2016, 8:40:56
RE: Przyszłość serwera. - przez Vinox - 17-08-2016, 9:20:38
RE: Przyszłość serwera. - przez Dvilla - 17-08-2016, 14:46:38
RE: Przyszłość serwera. - przez Sir White - 17-08-2016, 19:12:20
RE: Przyszłość serwera. - przez Vinox - 17-08-2016, 19:14:40
RE: Przyszłość serwera. - przez Lewy - 18-08-2016, 3:50:51
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Strona serwera - ostatnie 24h | Banneq | 5 | 1 757 |
04-02-2022, 19:24:09 Ostatni post: Vinox |
|
| Przyszłość serwera | Old Atnoox | 57 | 28 536 |
07-04-2016, 14:03:37 Ostatni post: BossmanXD |
|
| 7.6 Kilka propozycji odnosnie serwera. | Diablo | 6 | 3 204 |
24-12-2015, 15:58:05 Ostatni post: Novi |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |