17-08-2016, 14:46:38
Czyli będziesz zajmował się serwerem czy nie? Bo wiesz.. ta liczba 10 osób online jest porażką za którą Ty ponosisz odpowiedzialność. Jak było dobrze pół roku temu to po co był ten res i wprowadzania tibii 10+?
| Ankieta: Chcesz pograć jak pół roku temu? |
|||
| Tak | 4 | 57.14% | |
| Nie | 3 | 42.86% | |
| Razem | 7 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
Przyszłość serwera.
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Przyszłość serwera. - przez Dvilla - 16-08-2016, 22:01:31
RE: Przyszłość serwera. - przez Lewy - 16-08-2016, 23:36:02
RE: Przyszłość serwera. - przez Aerox - 17-08-2016, 8:40:56
RE: Przyszłość serwera. - przez Vinox - 17-08-2016, 9:20:38
RE: Przyszłość serwera. - przez Dvilla - 17-08-2016, 14:46:38
RE: Przyszłość serwera. - przez Sir White - 17-08-2016, 19:12:20
RE: Przyszłość serwera. - przez Vinox - 17-08-2016, 19:14:40
RE: Przyszłość serwera. - przez Lewy - 18-08-2016, 3:50:51
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Strona serwera - ostatnie 24h | Banneq | 5 | 1 757 |
04-02-2022, 19:24:09 Ostatni post: Vinox |
|
| Przyszłość serwera | Old Atnoox | 57 | 28 535 |
07-04-2016, 14:03:37 Ostatni post: BossmanXD |
|
| 7.6 Kilka propozycji odnosnie serwera. | Diablo | 6 | 3 204 |
24-12-2015, 15:58:05 Ostatni post: Novi |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |