17-08-2016, 9:20:38
Serwer nie będzie zamknięty bo gra na nim 10 osób, a nawet czasami 20. Od kilku miesięcy nie było restartu i nie zapowiada się, żeby on był.
Jeśli chcesz usilnie zmienić ten serwer to proponuje odpalić samemu i wdrażać te "multum" pomysły typu nowa tarcza z dmq, czy lotem.
Na serwerze jest tyle dodatków, questów, skryptów czy misji, że jeżeli nie masz ochoty na nim grać to tego nie rób bo robienie kolejnej tarczy z np +2% dmq robić nie ma sensu. Pogoda tu oczywiście nie ma nic do gadania, ale ja osobiście wole posiedzieć sobie na plaży, wypić browarka niż siedzieć przed komputerem. Informowałem już wielokrotnie, że wrócę na serwer jak tylko pogoda zmieni się. Chociaż przyznam się, że już powoli to robię.
Jeśli chcesz usilnie zmienić ten serwer to proponuje odpalić samemu i wdrażać te "multum" pomysły typu nowa tarcza z dmq, czy lotem.
Na serwerze jest tyle dodatków, questów, skryptów czy misji, że jeżeli nie masz ochoty na nim grać to tego nie rób bo robienie kolejnej tarczy z np +2% dmq robić nie ma sensu. Pogoda tu oczywiście nie ma nic do gadania, ale ja osobiście wole posiedzieć sobie na plaży, wypić browarka niż siedzieć przed komputerem. Informowałem już wielokrotnie, że wrócę na serwer jak tylko pogoda zmieni się. Chociaż przyznam się, że już powoli to robię.
Mazurski OTS Facebook
