na nie 
___________________________________________
zglaszaj dowoli, wyrazam opinie
skoncz plakac i prowokowac
rozczaruje cie mistrzu weza, siedze max 2-3h przy kompie, reszta czasu to praca/kima/jedzenie/zakupy. I skoncz pisac juz swoje spioskowe teorie
czy to czasami nie reklama? hmmm. Widze, ze gra ci sie zaczyna mylic z realnym zyciem. Nie rozumiem tylko dlaczego ty masz taki bol dupy huhu hejtujesz wiekszosc osob na tym forum jak i w grze i myslisz, ze dlugo administracja bedzie to tolerowac? to nie jest temat do szykania spiny, a ty wlasnie to robisz, chcesz sie wyzyc? idz na trening
To jest takie samo wyrazanie opini jak twoje wysylanie hotow, nie ma tu wulgaryzmow, ani obrazy. Jezeli pozostajesz bezkarny za te hoty na gc oraz ogromna arogancje, to i ja za ten post nie zostane ukarany.

___________________________________________
zglaszaj dowoli, wyrazam opinie
skoncz plakac i prowokowac

rozczaruje cie mistrzu weza, siedze max 2-3h przy kompie, reszta czasu to praca/kima/jedzenie/zakupy. I skoncz pisac juz swoje spioskowe teorie
czy to czasami nie reklama? hmmm. Widze, ze gra ci sie zaczyna mylic z realnym zyciem. Nie rozumiem tylko dlaczego ty masz taki bol dupy huhu hejtujesz wiekszosc osob na tym forum jak i w grze i myslisz, ze dlugo administracja bedzie to tolerowac? to nie jest temat do szykania spiny, a ty wlasnie to robisz, chcesz sie wyzyc? idz na trening
To jest takie samo wyrazanie opini jak twoje wysylanie hotow, nie ma tu wulgaryzmow, ani obrazy. Jezeli pozostajesz bezkarny za te hoty na gc oraz ogromna arogancje, to i ja za ten post nie zostane ukarany.
Mazurski OTS Facebook

![[Obrazek: cooltext17.png]](http://images.stimax.pl/i7/cooltext17.png)
