06-02-2016, 21:18:43
Jestem za, ale tylko w formie RARE loota z jakiegoś BOSS'a lub eventu
| Ankieta: Zgadzasz się z propozycją? |
|||
| Jestem za | 4 | 25.00% | |
| Jestem na nie | 10 | 62.50% | |
| Pomysł dobry wykonanie sposób zły | 2 | 12.50% | |
| Razem | 16 głosów | 100% | |
| *) odpowiedź wybrana przez Ciebie | [Wyniki ankiety] |
|
Niebieski Motylek
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Niebieski Motylek - przez Sokolxks - 06-02-2016, 11:59:36
RE: Niebieski Motylek - przez Xenobot - 06-02-2016, 12:14:37
RE: Niebieski Motylek - przez Mateuszsen - 06-02-2016, 12:15:17
RE: Niebieski Motylek - przez Mr Death - 06-02-2016, 13:21:55
RE: Niebieski Motylek - przez Old Atnoox - 06-02-2016, 13:43:10
RE: Niebieski Motylek - przez Gugugaga - 06-02-2016, 14:57:14
RE: Niebieski Motylek - przez Virus - 06-02-2016, 18:04:19
RE: Niebieski Motylek - przez Spiver - 06-02-2016, 18:19:06
RE: Niebieski Motylek - przez Adi Knight - 06-02-2016, 18:52:05
RE: Niebieski Motylek - przez Mr Death - 06-02-2016, 19:36:19
RE: Niebieski Motylek - przez Palleq - 06-02-2016, 19:45:41
RE: Niebieski Motylek - przez Tr4X - 06-02-2016, 20:05:24
RE: Niebieski Motylek - przez Nrated - 06-02-2016, 21:18:43
RE: Niebieski Motylek - przez Sharks - 06-02-2016, 22:17:29
RE: Niebieski Motylek - przez Mondi - 07-02-2016, 2:29:10
RE: Niebieski Motylek - przez Nestor - 08-02-2016, 23:43:05
RE: Niebieski Motylek - przez Eternity - 09-02-2016, 0:15:33
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Motylek | meath | 9 | 3 165 |
10-01-2016, 17:55:49 Ostatni post: Eternity |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |