• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 Dalej »

Motylek

Ankieta: Jesteście za?
Za , Trzeba to dodać! Smile
80.00%
8 80.00%
Przeciw
20.00%
2 20.00%
Zmienić , ale na coś innego (Własne propozycje w komentarzach )
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread locked 
Thread tools
Motylek
Offline meath
Średnio Zaawansowany
26 Liczba postów:
   
#1
07-01-2016, 13:20:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2016, 0:19:21 przez meath.)
Wychodzę do was z propozycją przywrócenia dawnego trybu łapania motylka. 
Stawało się przy tym słynnym białym kwadracie i po restarcie leżał on przy nas kto 1 ten lepszy. Są 2 respy motylka więc byłoby to urozmaicenie od tego monotonnego ścinania zboża. Oczywiście tamten 2 resp na vernis zostawiłbym bez zmian. Co o tym myślicie? Mi osobiście tamta opcja bardziej sie podobała.

PS
High levele zabija szybko... Ludzie kiedys tak było a ludzie dawali rade... Wystarczyło wejść stanąc z boku exana flam podbiegnac i lognąć. Tą techniką nie jednego motyla złapałem pomiając to że obok stało zawsze mnóstwo dużo wyższych lvl'i. Dodatkowo low lvl'e zawsze moga isc na vernis Smile)


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Kratek
Średnio Zaawansowany
49 Liczba postów:
   
#2
07-01-2016, 14:38:02
Jestem na tak, mi również bardziej pasował dawny resp Tongue


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Kopekxd
Expert
214 Liczba postów:
   
#3
07-01-2016, 15:16:49
Jestem na Tak. Taka opcja jest lepsza.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Klarson
Nowicjusz
20 Liczba postów:
   
#4
07-01-2016, 16:15:09
Jestem na tak.
Fajnie jakby zrobili z tulipem to samo,bo w koncu od kiedy tulipany maja cos wspolnego ze zbozem i kosa?xd


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline meath
Średnio Zaawansowany
26 Liczba postów:
   
#5
07-01-2016, 17:51:37
Nie. Definitywnie nie. Tulip jest git tak jak jest. Zawsze tak wygladal resp tulipa jeżeli dobrze pamiętam.
To tam pierwszy raz potrzebna była kosa o ile sie nie myle. Jeżeli samo zboże ci sie nie podoba to może i można na jakies krzaki zmienic czy coś ;d


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Banneq#2
Zaawansowany
76 Liczba postów:
   
#6
07-01-2016, 17:59:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2016, 18:18:22 przez Banneq#2.)
Jestem na nie. Wam łatwo napisać, ze bedzie lepiej, bo w 5os. 700klvle będziecie wszystkich trapować, ze nikt tak sie nie dostanie. Nie myśl jedynie o swoim środowisku 700-800k+ lecz o lvlach 100k, bo to głownie im sa potrzebne motyle.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline danio3235
Gaduła
174 Liczba postów:
   
#7
07-01-2016, 18:08:52
Ja również jestem na nie, powody up. Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Ulthar
#1
925 Liczba postów:
   
#8
08-01-2016, 0:08:37
Jestem za, ale tylko odnośnie tego pierwszego motylka, kiedyś też były high lvle. Nie ma co gadać, że 700k wbije i kazdego poskłada, kiedyś jak poszedł np 100k i łapał motyla to albo mu się udało albo nie. Drugi może sobie zostać jak jest.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#9
08-01-2016, 2:14:59
Jestem za przywróceniem starego stylu łapania motylka na Etero.
W Vernis niech będzie w zbożu.
Tulipy również w zbożu.


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Eternity
Łowca Pingwinów
458 Liczba postów:
   
#10
10-01-2016, 17:55:49
Brak pvp i zboze na motylach zostaly dodane dlatego, zeby kazdy gracz mial szanse go zlapac. zostawmy to jak jest,

pozdrawiam


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Niebieski Motylek Sokolxks 16 6 176 09-02-2016, 0:15:33
Ostatni post: Eternity



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend