06-02-2016, 14:57:14
(06-02-2016, 13:21:55)Mr Death napisał(a): A ja jestem za tym, aby wprowadzic 10 miejsc gdzie respi sie motylek. o co chodzi ? juz tlumacze. Zrobic 10 miejsc w ktorych moze znajdowac sie motylek, po restarcie bedzie on tylko w 1 z 10 miejsc, ulatwi to znajdowanie tego itemu nowym graczom nie uwazasz?
Nie lubie typa ale dobrze prawi hehe
Mazurski OTS Facebook

