30-12-2015, 0:18:45
Proponuje dodać coś większego...
Mianowicie po wbiciu 800k / 850 k wbijamy reba.
Dostajemy bonus 5% DMG
Po wbiciu reborna z kazdym kolejnym expimy wolniej ale np o 5%.
Żeby nie było tak jak Novi pisze proponuje także zrobić że moby dla osób z rebornem mają więcej HP.
Expiłoby się dokładnie tak samo ( jeżeli chodzi o siłe mobów ) ale z mniejszym expem. Mniejszym minimalnie bo i tak teraz od 600k leci słabo a co dopiero od 700...
Jak najbardziej ZA rebornami ciekawe i świetne według mnie wyjście
Mianowicie po wbiciu 800k / 850 k wbijamy reba.
Dostajemy bonus 5% DMG
Po wbiciu reborna z kazdym kolejnym expimy wolniej ale np o 5%.
Żeby nie było tak jak Novi pisze proponuje także zrobić że moby dla osób z rebornem mają więcej HP.
Expiłoby się dokładnie tak samo ( jeżeli chodzi o siłe mobów ) ale z mniejszym expem. Mniejszym minimalnie bo i tak teraz od 600k leci słabo a co dopiero od 700...
Jak najbardziej ZA rebornami ciekawe i świetne według mnie wyjście
Mazurski OTS Facebook
