![]() |
|
Reborny - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Reborny (/showthread.php?tid=18415) |
Reborny - Klarson - 29-12-2015 Co wy na to zeby dodac reborny i cos w nich zmienic tzn nie cos takiego co bylo wczesniej bo vinox to zjebal ale np ----------------------------------------------- propozycja 1 XD! 1 reborn-800k +25%dmg 2reborn-850k +50%dmg 3 reborn-900k+60%dmg kolejne +10% +50k ---------------------------------- propo 2 XD! reborn-850k +10%dmg --------------------- propo 3 monotonna gra z 1kk lvlami,pozdro --------------------- @down pozdro mordo RE: Reborny - Bobek - 29-12-2015 JESTEM ZA WSZYSTKIM POZDRO . RE: Reborny - danio3235 - 29-12-2015 (29-12-2015, 21:55:06)Bobek napisał(a): JESTEM ZA WSZYSTKIM POZDRO . x2 BOBAS KRUL RE: Reborny - Gethrinn - 29-12-2015 Chyba zes ochujal, 5% po 1 rebornie max 10% bo znow narobilo by sie rebow, ktorych by nikt nie ubil, po za tym jaki bylby sens gdyby typ mial po 1 rebornie 25%, RE: Reborny - Klarson - 29-12-2015 (29-12-2015, 22:36:14)Gethrinn napisał(a): Chyba zes ochujal, 5% po 1 rebornie max 10% wczesniej bylo +140% wiec xd RE: Reborny - Gethrinn - 29-12-2015 i bylo to co bylo jedne wielkie gowno, dlatego 10% to odpowiednia liczba :> RE: Reborny - SevenO - 29-12-2015 Zgadzam się reborny by sie przydały RE: Reborny - Novi - 29-12-2015 Nie wiem sam.. ^^ Może i by było fajnie i jakiś cel... Ale wbic 3 reby i latac i jebać wszytsko na 1 hit? ^^
RE: Reborny - meath - 30-12-2015 Proponuje dodać coś większego... Mianowicie po wbiciu 800k / 850 k wbijamy reba. Dostajemy bonus 5% DMG Po wbiciu reborna z kazdym kolejnym expimy wolniej ale np o 5%. Żeby nie było tak jak Novi pisze proponuje także zrobić że moby dla osób z rebornem mają więcej HP. Expiłoby się dokładnie tak samo ( jeżeli chodzi o siłe mobów ) ale z mniejszym expem. Mniejszym minimalnie bo i tak teraz od 600k leci słabo a co dopiero od 700... Jak najbardziej ZA rebornami ciekawe i świetne według mnie wyjście RE: Reborny - Klarson - 30-12-2015 (29-12-2015, 23:18:02)Novi napisał(a): Nie wiem sam.. ^^ Może i by było fajnie i jakiś cel... na 1 hit? xDDDDD +30% ataku watpie zeby to byl hit XD czy nawet te 60% XD na starym systemie 3 reborn to bylo ok 400%wiecej ;D RE: Reborny - Dzefrej - 31-12-2015 hahaha tak tak, reborny, zmiany expa, procenty, modyfikacje mobów, zmiany hitów - jestem ciekawy gdzie wam Mateusz znajdzie czas na to wszystko + ew. testy hahaha w jakim wy swiecie zyjecie ![]() dostaniecie conajwyzej nowego monstera na 1kk lvl zrobionego na odpierdol zeby placzu nie bylo przez kolejne xx miesiecy w glowach sie popierdoliło juz całkiem od tej tibii RE: Reborny - Eternity - 10-01-2016 Zostaly dodane nowe profesje na 820k, pozdrawiam |