Forum Mazurski OTS
Reborny - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Reborny (/showthread.php?tid=18415)



Reborny - Klarson - 29-12-2015

Co wy na to zeby dodac reborny i cos w nich zmienic tzn nie cos takiego co bylo wczesniej bo vinox to zjebal ale np
-----------------------------------------------
propozycja 1 XD!
1 reborn-800k +25%dmg
2reborn-850k +50%dmg
3 reborn-900k+60%dmg
kolejne +10% +50k
----------------------------------
propo 2 XD!
reborn-850k
+10%dmg
---------------------
propo 3
monotonna gra z 1kk lvlami,pozdro
---------------------
@down
pozdro mordo


RE: Reborny - Bobek - 29-12-2015

JESTEM ZA WSZYSTKIM POZDRO .


RE: Reborny - danio3235 - 29-12-2015

(29-12-2015, 21:55:06)Bobek napisał(a): JESTEM ZA WSZYSTKIM POZDRO .

x2
BOBAS KRUL


RE: Reborny - Gethrinn - 29-12-2015

Chyba zes ochujal, 5% po 1 rebornie max 10%
bo znow narobilo by sie rebow, ktorych by nikt nie ubil, po za tym jaki bylby sens gdyby typ mial po 1 rebornie 25%,


RE: Reborny - Klarson - 29-12-2015

(29-12-2015, 22:36:14)Gethrinn napisał(a): Chyba zes ochujal, 5% po 1 rebornie max 10%
bo znow narobilo by sie rebow, ktorych by nikt nie ubil, po za tym jaki bylby sens gdyby typ mial po 1 rebornie 25%,

wczesniej bylo +140% wiec xd


RE: Reborny - Gethrinn - 29-12-2015

i bylo to co bylo jedne wielkie gowno, dlatego 10% to odpowiednia liczba :>


RE: Reborny - SevenO - 29-12-2015

Zgadzam się reborny by sie przydały


RE: Reborny - Novi - 29-12-2015

Nie wiem sam.. ^^ Może i by było fajnie i jakiś cel... Smile Ale wbic 3 reby i latac i jebać wszytsko na 1 hit? ^^


RE: Reborny - meath - 30-12-2015

Proponuje dodać coś większego...
Mianowicie po wbiciu 800k / 850 k wbijamy reba.
Dostajemy bonus 5% DMG
Po wbiciu reborna z kazdym kolejnym expimy wolniej ale np o 5%.
Żeby nie było tak jak Novi pisze proponuje także zrobić że moby dla osób z rebornem mają więcej HP.
Expiłoby się dokładnie tak samo ( jeżeli chodzi o siłe mobów ) ale z mniejszym expem. Mniejszym minimalnie bo i tak teraz od 600k leci słabo a co dopiero od 700...
Jak najbardziej ZA rebornami ciekawe i świetne według mnie wyjście


RE: Reborny - Klarson - 30-12-2015

(29-12-2015, 23:18:02)Novi napisał(a): Nie wiem sam.. ^^ Może i by było fajnie i jakiś cel... Smile Ale wbic 3 reby i latac i jebać wszytsko na 1 hit? ^^

na 1 hit? xDDDDD
+30% ataku watpie zeby to byl hit XD
czy nawet te 60% XD
na starym systemie 3 reborn to bylo ok 400%wiecej ;D


RE: Reborny - Dzefrej - 31-12-2015

hahaha tak tak, reborny, zmiany expa, procenty, modyfikacje mobów, zmiany hitów - jestem ciekawy gdzie wam Mateusz znajdzie czas na to wszystko +  ew. testy
hahaha w jakim wy swiecie zyjecie Big Grin

dostaniecie conajwyzej  nowego monstera na 1kk lvl zrobionego na odpierdol zeby placzu nie bylo przez kolejne xx miesiecy

w glowach sie popierdoliło juz całkiem od tej tibii


RE: Reborny - Eternity - 10-01-2016

Zostaly dodane nowe profesje na 820k,

pozdrawiam