• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 17 18 19 20 21 ... 26 Dalej »

7.6 Reborny stamina

Ankieta: ??????????
Wszystkie na tak
42.86%
9 42.86%
Wszystkie na nie
14.29%
3 14.29%
1. tak
9.52%
2 9.52%
2. tak
4.76%
1 4.76%
3. tak
9.52%
2 9.52%
1. nie
4.76%
1 4.76%
2. nie
9.52%
2 9.52%
3. nie
4.76%
1 4.76%
Razem 21 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread tools
Serwer 7.6 Reborny stamina
Offline Xenobot
Średnio Zaawansowany
30 Liczba postów:
   
#1
18-03-2016, 13:52:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2016, 13:52:50 przez Xenobot.)
Gadałem z ludźmi co mają reborny, sam wbijam chyba zaraz reborna i 3 propozycje odnosnie staminy 
1. Dodać komendę na staminę
2. Stamina tylko leci wtedy gdy expimy
3. Hamaki szybciej regeneruja stamine


Drewni 0-575k 
Young Drewni 655k-? 
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chudyy
Zaawansowany
72 Liczba postów:
   
#2
18-03-2016, 13:54:43
1 Tak
2 TAK@
3 TAK TAK TAK!!!!!!


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Althenor
Guru!
456 Liczba postów:
   
#3
18-03-2016, 16:03:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2016, 16:04:11 przez Althenor.)
Jest dobrze jak jest exp 8h i rob co se chcesz xD

ewentualnie dodać komendę która startuje/pauzuje.


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palleq
Nabijacz postów
303 Liczba postów:
   
#4
18-03-2016, 16:13:45
2. Stamina tylko leci wtedy gdy expimy

zamiast tego, komenda !exp ktora wlacza/wylacza zuzywanie sie staminy.


ja p******e
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Фрешоль
Zaawansowany
70 Liczba postów:
   
#5
18-03-2016, 18:01:00
Tego expa to całkowicie powinni zmienić. Do 600k (przed rebem) obniżyć znacznie, od 600k/700k podwyższyć lekko. Stamine po rebach usunąć, nie ma nawet o czym dyskutować w tej kwestii. Normalnie jej nie ma więc po rebie po co ma być? Żeby ludzie nie expili za szybko? Tu trzeba dodać nowe potwory dla rebów od 1 lvl i zablokować otrzymywany exp od potworów które dostępne są przed rebem. To rozwiązuje całą sytuacje, sprawdzić ile jaka profa bije świeżo po rebie i dodać odpowiednio hp tym potworom itd. A nie, że się wbija na potwory które są dla nas o wiele za słabe. Ewentualnie niech obniży exp o 33% po rebie, gdzie staminy nie będzie, bo wtedy byłoby to logiczne. Skoro po rebie dostajesz bonus do ataków chyba 33%, to jesteś o 33% silniejszy, czyli expić powinieneś o tyle wolniej. A np. od 3ciego reba by zostawało tam z 20%

Jeżeli level ma być wbijany wolniej, to niech obniżą exp, a nie robią maniane typu nie będzie arenek w domkach, nie poprawimy aren, expcie na respie w czterech, i tak dalej. To powoduje, że gracz nie może wbić w dzień tyle expa na ile go stać, bo ktoś mu biega po respie/stoi do areny w kolejce, przez co nie ma rywalizacji. Gdyby ludzie mieli gdzie expić, to ci, którzy grać potrafią by wbijali więcej od tych, co nie potrafią, a obecnie tak się nie da.

Obecnie to wygląda tak, że wbicie reba wcale długo nie trwa, spokojnie można wbić w miesiąc/półtora. Później exp jest bardzo obniżony, co doprowadzi do tego, że za jakiś czas z 50 osób będzie miało podobny level - reb-500/600/700k itd. Wygrywa ten, kto jest najlepszy, a  top1 ma trzymać ten, kto najszybciej expi. Na dzień dzisiejszy z tego co Death Note pisał, ma 60lvl/h na staminie, śmiałbym się, gdyby to nie było prawdziwe. Trzeba ludziom dać możliwość rywalizacji, bo jeżeli jej nie będzie to nie będzie korzystnie dla serwera.

I niech mi ktoś czasami nie mówi, że coś będzie niesprawiedliwe dla tych co biją reby dopiero. Żeby się grało zmiany muszą być wprowadzane, oczywiście takie, które odpowiadają graczom, a nie Vinoxowi/aktualnemu st Wink

[Obrazek: dea78796df.png%5B]
[Obrazek: 00a8fe6db3.png]
Masz Vinox rysunek, jak to wygląda obecnie.


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline MagiK
Banned
74 Liczba postów:
   
#6
18-03-2016, 18:42:41
NIE ... dlaczego bo drewni wbija reborna ? 13 rebornistow expi z stamina 8 h i nagle maja zmienic bo drewni reborna wbije ...



zmienic to mogą expa Sevenowi bo 60lvl/h to za malo i to ze stamina


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb 7.6 Stamina - Regeneracja wisnia742 3 2 200 07-06-2020, 22:26:16
Ostatni post: Vinox
  Stamina matikon11 3 1 933 05-05-2020, 11:03:07
Ostatni post: Nestor1
  Reborny! marcind 9 3 049 04-02-2020, 12:46:35
Ostatni post: Savater
Lightbulb 7.6 Komenda !stamina wisnia742 5 2 109 14-01-2020, 10:35:07
Ostatni post: Vinox
  Stamina Doll Quest. Vedziorek 5 2 712 28-11-2018, 14:57:14
Ostatni post: Vedziorek
  7.6 Stamina Doll - Sms Shop. Novi 8 2 994 07-03-2018, 2:16:53
Ostatni post: Novi
  Reborny. Spiver 2 1 605 16-03-2016, 22:44:11
Ostatni post: Vinox
  Stamina DonKamillo 13 6 416 31-01-2016, 1:00:47
Ostatni post: Seven
Wink Reborny Klarson 11 6 288 10-01-2016, 18:01:57
Ostatni post: Eternity



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend