Forum Mazurski OTS
7.6 Reborny stamina - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: 7.6 Reborny stamina (/showthread.php?tid=18732)



Reborny stamina - Xenobot - 18-03-2016

Gadałem z ludźmi co mają reborny, sam wbijam chyba zaraz reborna i 3 propozycje odnosnie staminy 
1. Dodać komendę na staminę
2. Stamina tylko leci wtedy gdy expimy
3. Hamaki szybciej regeneruja stamine


RE: Reborny stamina - Chudyy - 18-03-2016

1 Tak
2 TAK@
3 TAK TAK TAK!!!!!!


RE: Reborny stamina - Althenor - 18-03-2016

Jest dobrze jak jest exp 8h i rob co se chcesz xD

ewentualnie dodać komendę która startuje/pauzuje.


RE: Reborny stamina - Palleq - 18-03-2016

2. Stamina tylko leci wtedy gdy expimy

zamiast tego, komenda !exp ktora wlacza/wylacza zuzywanie sie staminy.


RE: Reborny stamina - Фрешоль - 18-03-2016

Tego expa to całkowicie powinni zmienić. Do 600k (przed rebem) obniżyć znacznie, od 600k/700k podwyższyć lekko. Stamine po rebach usunąć, nie ma nawet o czym dyskutować w tej kwestii. Normalnie jej nie ma więc po rebie po co ma być? Żeby ludzie nie expili za szybko? Tu trzeba dodać nowe potwory dla rebów od 1 lvl i zablokować otrzymywany exp od potworów które dostępne są przed rebem. To rozwiązuje całą sytuacje, sprawdzić ile jaka profa bije świeżo po rebie i dodać odpowiednio hp tym potworom itd. A nie, że się wbija na potwory które są dla nas o wiele za słabe. Ewentualnie niech obniży exp o 33% po rebie, gdzie staminy nie będzie, bo wtedy byłoby to logiczne. Skoro po rebie dostajesz bonus do ataków chyba 33%, to jesteś o 33% silniejszy, czyli expić powinieneś o tyle wolniej. A np. od 3ciego reba by zostawało tam z 20%

Jeżeli level ma być wbijany wolniej, to niech obniżą exp, a nie robią maniane typu nie będzie arenek w domkach, nie poprawimy aren, expcie na respie w czterech, i tak dalej. To powoduje, że gracz nie może wbić w dzień tyle expa na ile go stać, bo ktoś mu biega po respie/stoi do areny w kolejce, przez co nie ma rywalizacji. Gdyby ludzie mieli gdzie expić, to ci, którzy grać potrafią by wbijali więcej od tych, co nie potrafią, a obecnie tak się nie da.

Obecnie to wygląda tak, że wbicie reba wcale długo nie trwa, spokojnie można wbić w miesiąc/półtora. Później exp jest bardzo obniżony, co doprowadzi do tego, że za jakiś czas z 50 osób będzie miało podobny level - reb-500/600/700k itd. Wygrywa ten, kto jest najlepszy, a  top1 ma trzymać ten, kto najszybciej expi. Na dzień dzisiejszy z tego co Death Note pisał, ma 60lvl/h na staminie, śmiałbym się, gdyby to nie było prawdziwe. Trzeba ludziom dać możliwość rywalizacji, bo jeżeli jej nie będzie to nie będzie korzystnie dla serwera.

I niech mi ktoś czasami nie mówi, że coś będzie niesprawiedliwe dla tych co biją reby dopiero. Żeby się grało zmiany muszą być wprowadzane, oczywiście takie, które odpowiadają graczom, a nie Vinoxowi/aktualnemu st Wink

[Obrazek: dea78796df.png%5B]
[Obrazek: 00a8fe6db3.png]
Masz Vinox rysunek, jak to wygląda obecnie.


RE: Reborny stamina - MagiK - 18-03-2016

NIE ... dlaczego bo drewni wbija reborna ? 13 rebornistow expi z stamina 8 h i nagle maja zmienic bo drewni reborna wbije ...



zmienic to mogą expa Sevenowi bo 60lvl/h to za malo i to ze stamina