(12-05-2015, 20:32:15)Przemix napisał(a): Po X latach chciałem sprawdzić jak mazurski prosperuje... Aż się zalogowałem :v Myślałem że 7.6 upadnie szybciej, ale widzę że Vinox próbował ratować tonący statek :v Ten OTS miał swoje lata świetności gdzie grało nawet po 300+ ludzi dziennie i gracze bez PACC'a musieli czekać w kolejkach by się zalogować.. jakieś 5-6 lat temu. Vinox, zamknij tego OTS'a on już Ci pewnie w ogóle nie przynosi hajsów, źródełko wyschło
7.6 juz zamkniete, przynajmniej nie probowalem sie logowac, jednak 10.77 juz otwarte, testowo ale jednak, moim zdaniem zapowiada sie ciekawie, choc poczatkowo bylem sceptycznie do tego nastawiony to wydaje mi sie, ze nawet zagram!

@edit, tak z klienta 7.6 juz sie nie da zalogowac
Mazurski OTS Facebook
