• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 ... 34 Dalej »

Update Rook 12-11-2012

Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Update Rook 12-11-2012
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#1
12-11-2012, 14:06:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2012, 1:44:55 przez Rolus.)
Witamy!

w dniu dzisiejszym wprowadzamy quest na rooku jest on dostępny od 5000 poziomu, przygotowaliśmy kilkanaście fajnych misji z którymi nie każdy gracz może sobie poradzićSmile

Przedmiotem questu jest item który działa jak m ring oraz dodaje magie.
Dodatkowo na rooku pojawiły się 3 nowe respy oraz nowe potwory które będą dostępne tylko po wykonaniu pewnych zadań które przyszykowaliśmy dla Was!

Zmieniliśmy od dziś system najazdów na MAIN - auto najazdy będą wykonywane w każdą sobotę po 21:00
ROOK - auto najazdy niebawem będą włączone tylko jeszcze nie wiadomo o której godzinie będą one wykonywane. Na forum w dziale propozycje jest temat w którym można się wypowiedzieć w jaki dzień tygodnia i w jakich godzinach miałby być najazd.


Zmiany będą widoczne przy najbliższym restarcie!

Życzymy miłej gry!
Ekipa Mazurskiego.


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#2
12-11-2012, 14:11:07
No w końcu rookowcy nie będą płakać + dla Vinoxa bo dużo robi dla otsa Big Grin


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Legend
Zaawansowany
60 Liczba postów:
   
#3
12-11-2012, 14:37:59
Życzę powodzenia graczom na rooku w wykonywaniu zadańSmile Zobaczymy kto pierwszySmile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Avlard
Zaawansowany
70 Liczba postów:
   
#4
12-11-2012, 14:50:36
Tak tak Smile Niech bedzie ze ja ocenie to troche surowiej Sad Niestety ale rook na mazurku jest strasznie nudny , i mysle ze powrot na rook 90% graczy bedzie tylko po to zeby wykonac Questa Big Grin
Ogolnie na rooku 1ng loota sie teraz 10 minut, jakb bedzie z nowym ringiem? ;o jeszcze szybciej Tongue i to duzo SmileWraz z nowym ringiem powinni isc ceny dobu na rook sporo wzwyz.

Ogolnie na pewno Quest na + a respy w szczegolnosci , tylko tak jak mowie wiekszosc wykona i wroci spowrotem na main Big Grin Ale podobna m sie Smile


Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca.
Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub
za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc,
ale ona jest spryt­niej­sza –
wie, jak przeżyć.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#5
12-11-2012, 15:21:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2012, 16:34:26 przez Luno Thay.)
Jak ty pierdzielisz .... ja pinkole ... 10 ng w MINUTE robisz wiesz ?.. Boze 1 ng zeby zdobyc to okolo 30 min robisz


@@ Skoro tyle zarabiasz to skupuje ng .. Skoro 10 sc to minuta a 1 ng to 10 minut to wez mi w godzinke nazbieraj trohe tego a odkupie


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rusher
Banned
52 Liczba postów:
     
#6
12-11-2012, 15:37:43
Dobra robota, może teraz to zachęci niektórych do gry na rooku, oby tak dalej. Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Avlard
Zaawansowany
70 Liczba postów:
   
#7
12-11-2012, 16:22:56
(12-11-2012, 15:21:18)Luno Thay napisał(a): Jak ty pierdzielisz .... ja pinkole ... 10 ng w MINUTE robisz wiesz ?.. Boze 1 ng zeby zdobyc to okolo 30 min robisz

Jasne... zabijasz 1 potexa i masz czasem nawet ponad 1 sc.. a mozesz na 10k + wziac sobie po 7-8 potexow i gowno ci zrobia ubijasz je chwila moment zbierasz i masz 4-5 sc...


Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca.
Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub
za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc,
ale ona jest spryt­niej­sza –
wie, jak przeżyć.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varion
Nabijacz postów
376 Liczba postów:
   
#8
12-11-2012, 17:29:25
wreszcie nie bedzie placzu typu "eeee a co z rookiem" "ejjj a kiedy up na roku" "tylko na mainie cos robicice a rook nicSad((" ogolnie dobrze ze serwer sie rozwija Big Grin


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rumcajs
Banned
37 Liczba postów:
     
#9
12-11-2012, 17:49:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2012, 19:59:09 przez Rumcajs.)
No i jest up na Wyspie Nowych. I jak napisano wyżej, dobrze że serv się rozwija Cool

@down
Jest w dziale Propozycje


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Cinasek
Średnio Zaawansowany
27 Liczba postów:
   
#10
12-11-2012, 18:04:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2012, 18:07:41 przez Cinasek.)
No i fajnie Smile Powoli lvl dobijam i lecę na quest Big Grin

#edit
A gdzie jest temat z propozycją godzin najazdów na rook? Tongue Są 2 opcje - albo nie ma, albo jestem ślepy XD


[Obrazek: k9gadt.gif]
Cristiano 0-? [Nie expie - wchodzę czasami popisać Tongue]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#11
12-11-2012, 18:22:48
(12-11-2012, 14:37:59)Legend napisał(a): Życzę powodzenia graczom na rooku w wykonywaniu zadańSmile Zobaczymy kto pierwszySmile

Pewnie Luno, bo on zna to pewnie na pamięć Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

#topic

Cieszy mnie to, że jest Update. Pogramy troszkę, m ring?
Ciekawie, na pewno zatrzyma to ludzi na Ots'ie Big GrinBig GrinBig Grin

Najazdy Rook? Również dobra propozycja Smile

Duży + dla Vinoxa Przyjaciela <3333[/b]



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Averxes
Nabijacz postów
385 Liczba postów:
     
#12
12-11-2012, 20:22:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-11-2012, 20:25:01 przez Averxes.)
A to temat na wasze proponowane godziny dotyczące najazdu Rook.
http://mazurski.xaa.pl/showthread.php?tid=14509


10 przykazań moderatora:

1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność. forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
10. Szanuj moderatora swego - możesz mieć gorszego. [zakaz edycji sygnatury.]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline by XaniQ
Guru!
487 Liczba postów:
   
#13
12-11-2012, 20:23:31
no fajnie , widać że jest to robione i warto było czekania zapewne , teraz ci na rooku mają i swoje Upade xd
tylko według mnie to najazdy na main w sobotę o 21 to nie zbyt dobra pora , sądzę że powinny być tak o 18-19 godzinie , ale to jest takie tylko moje skromne zdanie Wink



http://qziomq.mybrute.com Big Grin
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#14
12-11-2012, 21:42:30
moim zdaniem o najazdy to świetna pora bo w sobotę kto nie idzie na imprezę to może pobawić się w najazdach Smile Ale czekam na inne propozycje i opinie na temat update.


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Wannabe
Emeryt
878 Liczba postów:
   
#15
12-11-2012, 23:17:10
OJojojo Ojojojojo OJojoj http://www.youtube.com/watch?v=CYTZZBg9_g0 xd

@TOP.
Sasha, teraz to "vinox przyjaciel" xd
W końcu przestaniesz płakać :CCCC



Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Brox
Gaduła
167 Liczba postów:
   
#16
13-11-2012, 16:48:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-11-2012, 17:59:28 przez Brox.)
Łał, aż zagram na rooku ; O
Od jakiego lewura quescior ?

#down.
Nie czytałem całego :| bo mi się nie chciało \/ za nabijanie 10% ; )))))


Brox 0- 370,000.

Nie gram, (mazurek) tibia to syf.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#17
13-11-2012, 16:52:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-11-2012, 8:41:05 przez Freszol.)
@up
czytanie ze zrozumieniem

(12-11-2012, 14:06:04)Vinox napisał(a): w dniu dzisiejszy wprowadzamy quest na rooku jest od dostępny od 5000 poziomu,

@edit
@Up
Tobie by się za nabijanie postów % przydał bo zamiast przeczytać odrazu to głupimi pytaniami wątek zaśmiecasz


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline bastianin
Zaawansowany
80 Liczba postów:
   
#18
14-11-2012, 8:18:52
Luno pewnie wykona go zaraz :p


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Orzeszek
Banned
59 Liczba postów:
   
#19
14-11-2012, 13:04:33
Utknąłem (jakoś) na 14 misji ^^


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#20
14-11-2012, 19:24:26
Luno nie wykona go tak szybko ... dlaczego ? dlatego ze nie wszystkie misje sa mojej tresci :*


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  📢 Update – Daily Event Vinox 0 83 04-06-2026, 13:31:54
Ostatni post: Vinox
  Update 8/05/2026r. Vinox 0 849 08-05-2026, 13:01:40
Ostatni post: Vinox
  Update DMQ 2/3 + Maraton skill/exp x2. Vinox 0 183 14-03-2026, 19:08:06
Ostatni post: Vinox
  Update Quest - Depozyt! Vinox 0 303 26-01-2026, 22:14:00
Ostatni post: Vinox
  Update - Hell Amulet x 220! Vinox 0 507 23-10-2025, 20:52:32
Ostatni post: Vinox
  UPDATE - Ulepsz broń. Vinox 0 1 009 30-06-2025, 23:26:24
Ostatni post: Vinox
  Wielkanoc + Update Candle 2025! Vinox 0 1 246 16-04-2025, 21:06:07
Ostatni post: Vinox
  Update - Fanfare of power | Styczniowy Maraton! Vinox 0 1 933 21-01-2025, 12:24:03
Ostatni post: Vinox
  Update 06/02/2024r Vinox 2 3 406 08-12-2024, 8:31:06
Ostatni post: Adelecip
  Update 1kk + Telesprzedaż. Vinox 1 2 840 08-12-2024, 7:10:33
Ostatni post: Adelecip



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend