• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 19 20 21 22 23 ... 26 Dalej »

Niebieski Motylek

Ankieta: Zgadzasz się z propozycją?
Jestem za
25.00%
4 25.00%
Jestem na nie
62.50%
10 62.50%
Pomysł dobry wykonanie sposób zły
12.50%
2 12.50%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread locked 
Thread tools
Niebieski Motylek
Offline Sokolxks
Średnio Zaawansowany
42 Liczba postów:
   
#1
06-02-2016, 11:59:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2016, 12:02:14 przez Sokolxks.)
Tak w ramach sprostowania, mój pomysł opieram na opinii graczy, którzy za czeli od zera.


Wraz ze wzrostem ludzi na serwerze podskoczyły drastycznie ceny przedmiotów. Spowodowane jest to małą ilością niebieskich motylków, których brakuje. Nowi gracze, którzy nie mają nie wiadomo ile kasy, nie są w stanie zrobić na w miarę niskim lvl questu na mbp, przez co expiene jest bardzo trudne i w końcu rezygnują z gry. Moja propozycja jest taka aby wprowadzić event, quest trwający kilka dni(każdy będzie mógł zdobyć tylko jedną sztukę), w którym będzie można zdobyć niebieskiego motylka. Ceny spadną nowi gracze będą mieli łatwiej a nie wpłynie to aż tak bardzo na serwer, bo szybko motylki zostaną wykorzystane.


[Obrazek: 7ea6a97851dc4844968818db1e926252.0.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Xenobot
Średnio Zaawansowany
30 Liczba postów:
   
#2
06-02-2016, 12:14:37
Niech dodadzą wiecej respow motylkow. Bo gra teraz ponad 60+ osob, a motylkow jest malo, wiec powinni podwyzszyc wystepowanie motylkow.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Mateuszsen
Nabijacz postów
342 Liczba postów:
   
#3
06-02-2016, 12:15:17
Na poprzednich edycjach był tylko jeden resp motyla i na dodatek nie było tam strefy PZ. Teraz został dorobiony kolejny resp (czyli produkuje się 2x więcej motyli niż ostatnio) i na dodatek oba są objęte strefę PZ, by low lvl miały równe szanse. Może od razu wszystkie itemy potrzebne do questów powinny być nagrodą w kolejnych żałosnych eventach? Na NIE.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Mr Death
Apogeum Wkurwienia
268 Liczba postów:
   
#4
06-02-2016, 13:21:55
A ja jestem za tym, aby wprowadzic 10 miejsc gdzie respi sie motylek. o co chodzi ? juz tlumacze. Zrobic 10 miejsc w ktorych moze znajdowac sie motylek, po restarcie bedzie on tylko w 1 z 10 miejsc, ulatwi to znajdowanie tego itemu nowym graczom nie uwazasz? Smile


[Obrazek: cooltext17.png]
Licznik odwiedzin
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Old Atnoox
Gość
 
#5
06-02-2016, 13:43:10
Ma być ciężko tak jak jest. Masz kilka opcji albo liczyć na farta i łapać motylki albo zbierac hajs z mobów albo kup na allegro. Na nie


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Gugugaga
Banned
18 Liczba postów:
   
#6
06-02-2016, 14:57:14
(06-02-2016, 13:21:55)Mr Death napisał(a): A ja jestem za tym, aby wprowadzic 10 miejsc gdzie respi sie motylek. o co chodzi ? juz tlumacze. Zrobic 10 miejsc w ktorych moze znajdowac sie motylek, po restarcie bedzie on tylko w 1 z 10 miejsc, ulatwi to znajdowanie tego itemu nowym graczom nie uwazasz? Smile

Nie lubie typa ale dobrze prawi hehe


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Virus
Gość
 
#7
06-02-2016, 18:04:19
Teraz jest dobrze, co ty chcesz ? A może na start mcie (gracze) dostać motylki? Haha.. Co to jest wylocić ng nawet z onibali na 100k, albo zbierać itemy questowe dla hlvli za ng, no albo złapać po restarcie? Na Nie.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Spiver
Gaduła
165 Liczba postów:
   
#8
06-02-2016, 18:19:06
Bezsensu, byl jeden resp za malo jest drugi jeszcze za malo, co wy chcecie 20 motylkow co restart?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Adi Knight
Pro Knight
226 Liczba postów:
   
#9
06-02-2016, 18:52:05
Wedlug mnie to powinna jeszcze zostac zniesiona strefa PZ, zeby byla wieksza zabawa  Big Grin . A tak w ogole jest 2 resp motyla? XDDD


Pan Lusterko 1 - ?
Free Run 1 - ?
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Mr Death
Apogeum Wkurwienia
268 Liczba postów:
   
#10
06-02-2016, 19:36:19
Nie ma drugiego respa motyla .. jest resp niebieskiego i jest resp rozowego. Rozowych nie mozesz oddac do mbp


[Obrazek: cooltext17.png]
Licznik odwiedzin
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palleq
Nabijacz postów
303 Liczba postów:
   
#11
06-02-2016, 19:45:41
Oczywiscie ze nie ma dwoch respow niebieskiego ;P ziomeczku przeciez bys o tym wiedzial od razu!

@topic teraz masz co chwile crashe itd, i mimo cofek niektóre motylki z crashy zostają, te przed tymi mega crashami, więc i tak wpada ich dość sporo + możesz od Alana dostać MBP, więc każdy MBP robi jakby za 3 motyle do dmg3/zorda więc nie jest tak źle ;p IMO nic nie trzeba zmieniać. Chyba, że by kompletnie przerobić te questy i zrobić tak jak jest do weapona 400k, że trzeba dropić samemu.


ja p******e
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Tr4X
Zaawansowany
73 Liczba postów:
   
#12
06-02-2016, 20:05:24
Zrobilem tego questa 4x na tej edycji i za kazdym razem nie mialem z tym problemu. Wystarczy troszke ogarniac. I tak teraz jest o wiele latwiej bo kiedys byl tylko jeden resp motyla. Jestem zdecydowanie na nie!


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Nrated
Średnio Zaawansowany
34 Liczba postów:
   
#13
06-02-2016, 21:18:43
Jestem za, ale tylko w formie RARE loota z jakiegoś BOSS'a lub eventu


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sharks
V.I.P
92 Liczba postów:
   
#14
06-02-2016, 22:17:29
jest dobrze jak jest Smile) na nie


Ultravaganza/Nieznany Sprawca/Sharks - SPRZEDANE

!!!WALCZYĆ TRENOWAĆ ŚLĄSK WROCŁAW MUSI PANOWAĆ!!!
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Mondi
Średnio Zaawansowany
36 Liczba postów:
   
#15
07-02-2016, 2:29:10
No małolat na co liczysz? nic nie zmieniamy , nam się b.dobrze gra, nie umiesz to ;exit; tibie, elo. Smile


Skylight - 704000 ? Heart
[Obrazek: 68107211209501303294.png]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Nestor
Stały bywalec
105 Liczba postów:
   
#16
08-02-2016, 23:43:05
Na nie, teraz można zlootać motylka za war tokena, trzeba próbować Smile


Deys



Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Eternity
Łowca Pingwinów
458 Liczba postów:
   
#17
09-02-2016, 0:15:33
Nie wydaje mi sie, zeby tutaj jakiekolwiek zmiany byly potrzebne. Sa dostepne na mapie dwa respawny niebieskie motyla, ktore sa dostepne przy kazdym restarcie. Dodatkowo mamy mozliwosc ich zdobycia jako nagrody za taski u Alan'a, a takze poprzez lotniecie z taskowej areny uzywajac war tokena,

pozdrawiam


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Motylek meath 9 3 154 10-01-2016, 17:55:49
Ostatni post: Eternity



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend