A wiec tak .
Dziś postanowiłem zrobić arenę svar od 200k poziomu po kilku próbach udało się pokonać wszystkie potwory. Dostałem się to pokojów z nagrodami i przez pomyłkę wszedłem do pokoju od areny 100k i nie było możliwości abym wyszedł z tego pokoju, wiec wszedłem do teleportu. Po rozmowie z npc okazało się że mam wykonaną arenę a nie mogę odebrać nagrody. Tak wiec czy mógłbym poprosić o tp do pokoju z nagrodami, albo jakieś inne alternatywne wyjście.
Gram postacią o nicku: Kaboom
@@@@edit
Dostałem rade od Vinoxa wbić 600k i odebrać sobie nagrodę wtedy.
Dziś postanowiłem zrobić arenę svar od 200k poziomu po kilku próbach udało się pokonać wszystkie potwory. Dostałem się to pokojów z nagrodami i przez pomyłkę wszedłem do pokoju od areny 100k i nie było możliwości abym wyszedł z tego pokoju, wiec wszedłem do teleportu. Po rozmowie z npc okazało się że mam wykonaną arenę a nie mogę odebrać nagrody. Tak wiec czy mógłbym poprosić o tp do pokoju z nagrodami, albo jakieś inne alternatywne wyjście.
Gram postacią o nicku: Kaboom
@@@@edit
Dostałem rade od Vinoxa wbić 600k i odebrać sobie nagrodę wtedy.
Mazurski OTS Facebook
