![]() |
|
Bug/bład na arenie svargrond - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Bugi (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=8) +--- Wątek: Bug/bład na arenie svargrond (/showthread.php?tid=19248) |
Bug/bład na arenie svargrond - Kaboom - 25-02-2018 A wiec tak . Dziś postanowiłem zrobić arenę svar od 200k poziomu po kilku próbach udało się pokonać wszystkie potwory. Dostałem się to pokojów z nagrodami i przez pomyłkę wszedłem do pokoju od areny 100k i nie było możliwości abym wyszedł z tego pokoju, wiec wszedłem do teleportu. Po rozmowie z npc okazało się że mam wykonaną arenę a nie mogę odebrać nagrody. Tak wiec czy mógłbym poprosić o tp do pokoju z nagrodami, albo jakieś inne alternatywne wyjście. Gram postacią o nicku: Kaboom @@@@edit Dostałem rade od Vinoxa wbić 600k i odebrać sobie nagrodę wtedy. RE: Bug/bład na arenie svargrond - Gm Azerbek - 13-04-2018 naprawione, zamykam |