• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 ... 34 Dalej »

Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja

Strony (2): « Wstecz 1 2
Thread locked 
Thread tools
Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja
Offline 613424
Młodszy Nowicjusz
1 Liczba postów:
   
#21
06-12-2012, 11:33:14
Pozdro ziomki SmileI nadejdzie pora i na mnie ;p


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rah3b
Średnio Zaawansowany
42 Liczba postów:
   
#22
06-12-2012, 15:11:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012, 15:12:13 przez Rah3b.)
Szkoda że odchodzicie no ale wiek robi swoje xd Smile A tak to szczęścia w prywatnym życiu obojga wam życzę Smile


[Obrazek: 470_moja_sygna.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#23
06-12-2012, 15:34:48
Mozna bylo sie tego spodziewac Smile Powodzenia wam zycze w dalszym zyciu :*

Papa Averxes \,,,/

Papa Sirus :*


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline bastianin
Zaawansowany
80 Liczba postów:
   
#24
06-12-2012, 15:36:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012, 15:41:20 przez bastianin.)
Szkoda ,że odchodzicie Confused
Ale żeby rolus dostal tutora ?! znowu będa free banki


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Fatalek
Nabijacz postów
320 Liczba postów:
   
#25
06-12-2012, 15:42:48
Nie rozumiem tego jak można być w ekipie i grać w ogóle w Tibię mając 22/23 lata i nie zgarniając żadnego profitu z wykonywanej pracy. To jest tylko marnowanie Swojego czasu, ale to Twoje życie nie moje. Trochę lipa, że odchodzicie, Vinox przyjmie znów jakiś 15 latków, którzy nie ogarniają i jedynie trzymają się swojej pozycji poprzez lizanie dupy. Felek dalej będzie bocił i sprawdzał boty, Rolus będzie lizał dupę (Wiadomo, że pozycję otrzymał poprzez Felka, ale i tak się wykręcą). New nothing... Trzymajcie się Smile




MAMY GEEEST Wink TO JEST NWJ!
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Danysus
Banned
346 Liczba postów:
   
#26
06-12-2012, 18:18:31
Super miód niech będzie z Wami.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Cinasek
Średnio Zaawansowany
27 Liczba postów:
   
#27
06-12-2012, 18:46:11
Trochę szkoda, że tak wyszło ale cóż wasza decyzja Smile
Powodzenia w życiu Smile


[Obrazek: k9gadt.gif]
Cristiano 0-? [Nie expie - wchodzę czasami popisać Tongue]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Roxrite
Zaawansowany
54 Liczba postów:
   
#28
06-12-2012, 20:21:34
szkoda ze Sirek opuszczach gre fajnie na gc sie spinalo z tb;d


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rainer
Guru!
424 Liczba postów:
   
#29
06-12-2012, 21:16:29
hah 2 kolejnych madruch ludzi sie znalazlo ;] Gratulacje ;d lepiej pozno niz wcale ^^


[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Massey
Nowicjusz
17 Liczba postów:
   
#30
08-12-2012, 18:57:32
Straconego czasu na tibie juz nie odzyskasz Sir, to co po rezygnować?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Pumaz
Stały bywalec
143 Liczba postów:
   
#31
09-12-2012, 3:42:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-12-2012, 3:42:34 przez Pumaz.)
to mój 100 post... Dziękuję za miłe słowa od was i te gorsze... mam nadzieję że lepiej się wam gra bez nas.. Averxesem gra Kuzyn ja pasy podałem komuś...

Ps. Na każdego przyjdzie czas... narazie Wink


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): « Wstecz 1 2
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7.6 Rezygnacja - Pożegnanie. Novi 8 5 868 14-12-2018, 2:48:37
Ostatni post: Savater
  Rezygnacja Popeja, informacje o Quescie. Vinox 25 17 662 25-02-2013, 17:50:15
Ostatni post: Novi
  Rezygnacja Eternity 32 26 349 23-04-2012, 11:53:58
Ostatni post: Mateuszsen
  Rezygnacja Maroslaw 52 42 199 20-09-2011, 23:02:51
Ostatni post: Witcher



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend