06-12-2012, 11:33:14
Pozdro ziomki
I nadejdzie pora i na mnie ;p
I nadejdzie pora i na mnie ;p
|
Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja
|
|
Szkoda że odchodzicie no ale wiek robi swoje xd A tak to szczęścia w prywatnym życiu obojga wam życzę
06-12-2012, 15:34:48
Mozna bylo sie tego spodziewac Powodzenia wam zycze w dalszym zyciu :* Papa Averxes \,,,/ Papa Sirus :* Rookslayerzy Góra
![]()
06-12-2012, 15:36:28
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012, 15:41:20 przez bastianin.)
Szkoda ,że odchodzicie ![]() Ale żeby rolus dostal tutora ?! znowu będa free banki
06-12-2012, 15:42:48
Nie rozumiem tego jak można być w ekipie i grać w ogóle w Tibię mając 22/23 lata i nie zgarniając żadnego profitu z wykonywanej pracy. To jest tylko marnowanie Swojego czasu, ale to Twoje życie nie moje. Trochę lipa, że odchodzicie, Vinox przyjmie znów jakiś 15 latków, którzy nie ogarniają i jedynie trzymają się swojej pozycji poprzez lizanie dupy. Felek dalej będzie bocił i sprawdzał boty, Rolus będzie lizał dupę (Wiadomo, że pozycję otrzymał poprzez Felka, ale i tak się wykręcą). New nothing... Trzymajcie się
MAMY GEEEST TO JEST NWJ!
06-12-2012, 18:46:11
Trochę szkoda, że tak wyszło ale cóż wasza decyzja ![]() Powodzenia w życiu
![]() Cristiano 0-? [Nie expie - wchodzę czasami popisać
]
06-12-2012, 21:16:29
hah 2 kolejnych madruch ludzi sie znalazlo ;] Gratulacje ;d lepiej pozno niz wcale ^^
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| 7.6 Rezygnacja - Pożegnanie. | Novi | 8 | 5 868 |
14-12-2018, 2:48:37 Ostatni post: Savater |
|
| Rezygnacja Popeja, informacje o Quescie. | Vinox | 25 | 17 662 |
25-02-2013, 17:50:15 Ostatni post: Novi |
|
| Rezygnacja | Eternity | 32 | 26 349 |
23-04-2012, 11:53:58 Ostatni post: Mateuszsen |
|
| Rezygnacja | Maroslaw | 52 | 42 199 |
20-09-2011, 23:02:51 Ostatni post: Witcher |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |