28-01-2016, 23:48:16
Witam, piszę ponieważ prosiłbym o un-bana na adres ip. Wiem, że źle zrobiłem,ze troche wyzywalem kinie, za to przepraszam
|
Unban ip
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Unban ip - przez Aerox - 28-01-2016, 23:48:16
RE: Unban ip - przez Norbi - 28-01-2016, 23:57:39
RE: Unban ip - przez Aerox - 29-01-2016, 0:06:01
RE: Unban ip - przez Novi - 29-01-2016, 0:10:34
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| unban Sonikk | 112288 | 1 | 5 801 |
11-03-2017, 13:22:16 Ostatni post: Pan Volo |
|
| Unban | Aerox | 1 | 4 653 |
28-01-2016, 19:30:39 Ostatni post: Eternity |
|
| UnBan | Norbi | 1 | 3 592 |
23-11-2015, 23:57:43 Ostatni post: Vinox |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości |