![]() |
|
Unban ip - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Serwer Mazurski OTS 7.6 (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=7) +--- Dział: Inne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=69) +--- Wątek: Unban ip (/showthread.php?tid=18541) |
Unban ip - Aerox - 28-01-2016 Witam, piszę ponieważ prosiłbym o un-bana na adres ip. Wiem, że źle zrobiłem,ze troche wyzywalem kinie, za to przepraszam RE: Unban ip - Norbi - 28-01-2016 13 - Prowokowanie innych obraźliwymi tekstami jest surowo karane. 14 - Pisanie o Ekipie serwera nieprawdy oraz obrażanie ekipy jest karane. Tutaj masz odpowiedź. Na pewno UB nie dostaniesz, następnym razem może pomyślisz zanim obrazisz moją kochaną Kinię! RE: Unban ip - Aerox - 29-01-2016 do ciebie to bylo czy do tutkow/gm? RE: Unban ip - Novi - 29-01-2016 Unban na ip powinien zniknąć po restarcie serwera. |