06-12-2012, 15:42:48
Nie rozumiem tego jak można być w ekipie i grać w ogóle w Tibię mając 22/23 lata i nie zgarniając żadnego profitu z wykonywanej pracy. To jest tylko marnowanie Swojego czasu, ale to Twoje życie nie moje. Trochę lipa, że odchodzicie, Vinox przyjmie znów jakiś 15 latków, którzy nie ogarniają i jedynie trzymają się swojej pozycji poprzez lizanie dupy. Felek dalej będzie bocił i sprawdzał boty, Rolus będzie lizał dupę (Wiadomo, że pozycję otrzymał poprzez Felka, ale i tak się wykręcą). New nothing... Trzymajcie się
MAMY GEEEST
TO JEST NWJ!
Mazurski OTS Facebook
