05-12-2012, 22:59:59
Pumex kretyn jebany w końcu uświadomił sobie, że jest idiotą, który ma 22 lata i gra w tibie..
Dobrze robicie
..
Dzięki Pumex za te 100 zł i w ogóle
powodzenia w nowym życiu!!! HAHAHHAHA..
Snajper, gg zostaje cyganie ♥..
Dobra decyzja XD
Dobrze robicie
..Dzięki Pumex za te 100 zł i w ogóle
powodzenia w nowym życiu!!! HAHAHHAHA..Snajper, gg zostaje cyganie ♥..
Dobra decyzja XD
Mazurski OTS Facebook
