05-12-2012, 22:53:57
No szkoda, szkoda. Na prawdę wielka szkoda, że odchodzicie, chociaż, że waszą dwójkę nie trawię sympatią. Pewnie dużo zrobiliście dla serwera, a to się docenia, ale w końcu każdy ma swój początek i zakończenie. Powodzenia w rl życiu. Ja bym tutaj nie wracał 
Vinox, Felek, Rolus - Taka ekipa może zostać

Vinox, Felek, Rolus - Taka ekipa może zostać
Mazurski OTS Facebook

![[Obrazek: nhEyXC9.png]](http://i.imgur.com/nhEyXC9.png)