05-12-2012, 22:07:16
PUMAZ NIEEEE
((((((((((((((((( NIE zlappales mnie na bocie jeszcze
((( 00:26 Sir Assassin Pal: i tak 00:26 Sir Assassin Pal: cie 00:26 Sir Assassin Pal: dorwe wezcie zostancie z jadowitym a nie gadacie glupoty ale i tak grzesiu zycze ci wsystiego dobrego w zyciu zeby ci sie powiodlo powodzenia dla cb i co do jadowitego malo cie znalem ale wiem ze jestes spoko gosc pod niektorymi wzgledami :*
((((((((((((((((( NIE zlappales mnie na bocie jeszcze
((( 00:26 Sir Assassin Pal: i tak 00:26 Sir Assassin Pal: cie 00:26 Sir Assassin Pal: dorwe wezcie zostancie z jadowitym a nie gadacie glupoty ale i tak grzesiu zycze ci wsystiego dobrego w zyciu zeby ci sie powiodlo powodzenia dla cb i co do jadowitego malo cie znalem ale wiem ze jestes spoko gosc pod niektorymi wzgledami :*
Mazurski OTS Facebook
