Jest ! ! Sirek odchodzi z ekipy ! ! Nie no żart, Sirek wiesz, że z nami różnie to było ale nigdy nie darzyłem Cb przyjaźnią i ty mnie na pewno też ; ]
Co do Cb Ave to wielka szkoda, pozostaje GyGy ^^
Co do Cb Ave to wielka szkoda, pozostaje GyGy ^^
< 33
I'm legend . . .
Mazurski OTS Facebook
