05-12-2012, 21:54:52
Nie no cholera. Moja ulubiona osoba z ekipy (Assassin) odchodzi, kurcze.
No cóż, żegnamy. Na wakacje grałem u Was, sporo miłych chwil było i świetnie było można się dogadać z Assassinem jak i z Avarxesem (chociaż miałem wrażenie, iż jest on wrogo do mnie nastawiony
)
Assassin DJu. Pompuj tam na imprezach w Ameryce czy gdzie, powodzenia w zawodzie Zastępcy Kolegi Kucharza czy jak to tam było.
Pozdrawiam,
Matisol
No cóż, żegnamy. Na wakacje grałem u Was, sporo miłych chwil było i świetnie było można się dogadać z Assassinem jak i z Avarxesem (chociaż miałem wrażenie, iż jest on wrogo do mnie nastawiony
)Assassin DJu. Pompuj tam na imprezach w Ameryce czy gdzie, powodzenia w zawodzie Zastępcy Kolegi Kucharza czy jak to tam było.
Pozdrawiam,
Matisol
Mazurski OTS Facebook
